Дотримуйся цих 8 основних звичок успішних людей, і вже через 6 місяців ти себе не впізнаєш!


Відомо, що багаті люди мають безліч корисних звичок, які і роблять їх такими успішними. Але що буде, якщо людина, у якого немає мільйонів на рахунку, вирішить почати слідувати розпорядку дня багатих людей? Що вона буде відчувати? І як зміниться її життя?

Ми в редакції Популярне радимо протягом 6 місяців дотримуватися основних звичок найбагатших людей планети.

Звичка № 1: приділяти спорту не менше 30 хвилин в день

Спортом багато людей займаються нечасто. Буває, куплять абонемент в тренажерний зал, але майже туди не ходять, або ходять раз-два на місяць. Від подібних тренувань толку немає, тому що потрібна якась система і стимул.

Обов`язково склади собі графік занять і вправ на 4 дні в тиждень. Як відомо, через 21 день виробляється звичка. Ба більше, за рахунок того, що токсини з організму тепер виводитимуться швидше, ти будеш краще засинати і прокидатися. Крім того, спорт є хорошим способом зняття напруги.

Рекомендуємо для такої мети купити собі смарт-годинник. До речі, смарт-годинник епл вотч завжди нагадує про те, щоб не засиджуватися, а вставати, щоб пройтися або розім’ятися. Наприклад, якщо ти 15 хвилин сидів на місці, а частота серцевих скорочень підвищилась, гаджет змусить тебе піднятися.

магазин СКАЙ

Звичка № 2: постійно заводити нові знайомства

Кажуть, що спілкування – валюта успішних людей. Спочатку можна скласти список всіх своїх знайомих і розділити їх на 2 групи:

1) корисні люди, з якими ти відчуваєш себе комфортно і будеш намагатися бачитися і спілкуватися якомога частіше.

2) токсичні люди, які вносять в твоє життя якийсь негатив. От з ними потрібно намагатися бачитися рідше.

Щоб завести нових друзів, можна відвідувати різні виставки, конференції, форуми та заходи, які тобі цікаві.

Звичка № 3: медитувати щодня

Успішні люди приділяють увагу не тільки тілу, а й розуму. Тому, щоб зняти напругу і привести думки в порядок, вони медитують кожен день. Щоб заглушити сторонні шуми, можна ввімкнути звуки природи в будь-якому безкоштовному додатку по медитації і розслабленню.

Медитація – це дійсно хороший спосіб очистити голову і наповнитися енергією (особливо під час дедлайну). Однак багато людей не привертає їй достатньо уваги.

Звичка № 4: читати багато корисної літератури

Успішні люди читають не заради задоволення, а заради користі. Тому частіше це біографія, історія, саморозвиток і бізнес-література. Зі своєї «колекції» можна вибрати саме такі книги.

Можна носити з собою одну книгу і читати її по дорозі на роботу, з роботи або під час обідньої перерви. Також під час занять спортом або просто прогулянки варто слухати аудіокниги та подкасти.

Звичка № 5: ставити цілі і контролювати їх досягнення

Щоб розгребти весь хаос в домашніх справах, роботі і взагалі життя, можна скласти списки справ і розподіляти ці справи на весь тиждень. Для цього є спеціальні додатки на телефоні, які легко завантажуються.

Звичка № 6: одягатися скромно

Багато успішних людей використовують те, що називається лего-гардероб. Тобто тільки базові речі, які легко поєднувати. Наприклад, Марк Цукерберг купує кілька однакових комплектів і ходить в них роками.

Звичка № 7: бути бережливим

Відомо, що багатіта успішні люди не витрачають гроші на непотрібні речі і контролюють витрати. Щоб наслідувати їх приклад, веди облік всіх своїх витрат.

У підсумку за перший місяць можна заощадити 40% своєї зарплати, а за другий – майже 60%.

Звичка № 8: рано вставати і рано лягати

Освоїти цю звичку виявиться нелегко тим, хто позиціонує себе совою і любить до глибокої ночі не спати чи дивитись серіали. Для цього радимо купити смарт годинник епл вотч з магазину СКАЙ

магазин СКАЙ

Щоб вирішити проблему раннього підйому, візьми собі за звичку вставати щодня в один і той же час та приходити на роботу на годину раніше.

Всі ці звички дійсно допоможуть тобі стати краще, здоровіше, розумніше і в тій чи іншій мірі круто змінити своєжиття. Нехай це буде нелегко, але в результаті я став більше читати, менше втомлюватися, зустрів нових цікавих людей і став розумніше користуватися своїм вільним часом.

Якщо стаття була тобі цікава, будь ласка, поділись нею з друзями!

Твоє враження від прочитаного

Злий Злий
0
Злий
Мило Мило
0
Мило
Фігня Фігня
0
Фігня
Химерний Химерний
0
Химерний
Подобається Подобається
2
Подобається
О боже О боже
0
О боже
Круто Круто
0
Круто
Що за! Що за!
0
Що за!

Коментар 0

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Дотримуйся цих 8 основних звичок успішних людей, і вже через 6 місяців ти себе не впізнаєш!