Ціна аплодисментів! Ці 15 кадрів доводять, що балет не для слабаків.


Спостерігаючи із завмиранням серця за складними елементами, які виконує чарівна балерина, рідко хто замислюється, що насправді ховається за променистою усмішкою граціозної танцівниці балету. Всі страждання, сльози і кров залишаються за лаштунками, в гримерці і репетиційній студії, а захопленому глядачеві залишається лише спостерігати легке і невимушене дійство, що відбувається на сцені.

На ділі ж за уявною легкістю ховається пекельна праця і повна самовіддача балерин і їх сценічних партнерів. Ми підготували для тебе сильну добірку знімків, які в черговий раз доводять, що балет не для слабаків.

Балет – це сміливий виклик здоров’ю, і він, до речі, важчий багатьох найкаверзніших видів спорту.

Хвороби суглобів – звична справа для тендітних балерин. Вивихи, переломи і травми для балерини така ж буденність, як і поганий зір для програміста.

Через часті удари, розриви зв’язок, травм, переломів з віком суглоби починають нестерпно боліти. Це ціна, яку платять тендітні дівчата за бурхливі овації на сцені.

Щоб домогтися успіхів в балетній кар’єрі, юній танцівниці потрібно вміти буквально складатися навпіл. В іншому випадку вона ризикує опинитися за дверима балетної школи.

Стопи балетних артистів, мабуть, найнеприємніше видовище. Зазвичай розмір пуанти балерини на два розміри менше її звичного взуття. А тепер уяви, що на тендітні пальчики тисне вага в 50 кг, а то і більше. Страшно уявити, який нестерпний біль відчувають майстрині балетного мистецтва!

На жаль, не кожна дівчина підходить для ролі балерини. Для цього потрібно буквально народитися танцюристом, від природи володіти певними якостями, навичками і рисами характеру.

Балет – це не просто захоплення чи робота. Балет – це життя! Він забирає у танцівниць абсолютно весь час, всі сили і бажання. Стати балериною – означає віддати всю себе без залишку.

Ще один критерій, якому повинна відповідати артистка балету, – це довжина кінцівок. При прийомі в балетну школу у дівчаток нехитрим способом вимірюють так званий «індекс довгоногості»: зріст стоячи ділять на зріст сидячи, а потім множать на 100. Якщо твої показники не перебувають в межах 49-52% – про кар’єру балерини і думати забудь.

З’їла зайвий шматочок? Це може загрожувати виключенням з балетної школи, адже контрольне зважування видасть тебе! Для того, щоб тримати себе в формі, балерини п’ють найсильніші сечогінні препарати, використовують сумнівні лікарські засоби і сидять на строгих дієтах.

Кар’єра професійної балерини зазвичай не дуже тривала. Танцівниці йдуть на пенсію в 35, прихопивши з собою пару-трійку травм, хронічну втому і деформовані стопи.

Але якщо ти народжена стати балериною, ніякі підступи не зупинять тебе на шляху до поставленої мети.

Неймовірна краса, грація, чарівна пластика з надлишком притаманні балету, як ніякому іншому виду мистецтва.

Артисти балету гідні найвищої похвали! Хтось може жаліти бідолах, мовляв, якою ціною вони йдуть до поставленої мети. Однак це не те, чого вони бажають. Вони не хочуть співчуття. Вони самі вибрали цей непростий шлях, присвятили своє життя балету, розчинилися без залишку в цьому приголомшливому мистецтві. І справжні шанувальники балету не втомляться бути вдячними за це!

Сподобалася стаття? Швидше поділися нею з друзями в соціальних мережах.

Твоє враження від прочитаного

Злий Злий
0
Злий
Мило Мило
0
Мило
Фігня Фігня
0
Фігня
Химерний Химерний
0
Химерний
Подобається Подобається
1
Подобається
О боже О боже
7
О боже
Круто Круто
1
Круто
Що за! Що за!
0
Що за!
Kate

Коментар 0

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Ціна аплодисментів! Ці 15 кадрів доводять, що балет не для слабаків.