Не стало суперпопулярного у 2000-ні репера Децла. Йому було 35.


22 липня 2018 року Децлу, першому в Росії реперу, якому вдалося потрапити в ротації відомих радіостанцій і музичних телеканалів, виповнилося 35. Ми, діти, які виросли в дев’яності, жаждали альтернативи усій цій пострадянській попсі, і Децл став російськомовним Емінемом, чиї тексти нам були близькі і зрозумілі.

Таким запам’ятали Децла всі неформали 2000-х, та й, загалом-то, всі, хто дивився телевізор і слухав радіо. Після виходу альбому «Кто? ты», який розійшовся мільйонним тиражем, у хлопця з’явилася шалена популярність. Його треки звучали на кожній пристойній дискотеці. Сьогодні, 3 лютого 2019 року, Кирила Тлумацького не стало…

Батько Кирила —  відомий на той час композитор Олександр Тлумацький. Тато написав синові першу композицію «Пятница», яка і стала сходинкою до творчої кар’єри. Що цікаво, поки Кирило Тлумацький, який закінчив початкову школу в Москві, не поїхав вчитися до Швейцарії, він абсолютно нічого не розумів у хіп-хопі.

Але його сусідом по кімнаті виявився син президента Замбії, який щодня виносив всім мозок своєю какофонічною музикою. Після закінчення навчання Тлумацький і сам підсів на реп.

Пропонуємо зануритися в бунтарську юність і послухати стовідсотковий хіт 2000-х. «Вечеринка», який довгий час очолював найвідоміші російськомовні чарти.

Децл — «Вечеринка»

У 2001 році виходить другий альбом Децла «Street Fighter». Платівка звучить вже більш якісно, ​​і примітно, що з часів створення «Кто? ты» репер помітно виріс в творчому плані: це відбилося як на звучанні, так і на змістовому навантаженні текстів. Хітом на цій платівці, мабуть, була композиція «Письмо», яка аж надто нагадувала популярний хіт «Stan» американського репера Емінема.

Децл — «Письмо»

Після роботи над другим альбомом музикант вирішив почати самостійну кар’єру. У третьому альбомі Detsl a.k.a. Le Truk багато жіночого вокалу і живих інструментів. Композиції «Потабачим», «Legalize» і «Бог есть» викликали серед слухачів очікуваний фурор!

У наступних роботах, створених Кирилом Тлумацький, простежується більш глибоке андеграундное звучання, близьке до класичного хіп-хопу.

Незважаючи на те, що музикант став все рідше з’являється на екранах, він все ж продовжив займатися творчістю, але вже спрямованим на більш вузьку аудиторію. Починаючи з 2010 року, Децл стає повноправним членом журі хіп-хоп фестивалю «Битва столиць».

За цей час Кирило встиг одружитись на моделі Юлії Кисельовій. У 2005 році у них народився син Антоній, який як дві краплі води схожий на зіркового батька.

За словами Кирила, йому не раз надходили пропозиції типу «давай запишемо то-то і те-то, і через 15 років забуття ти вистрілиш ​​знову», на що реп-музикант відповідав твердою відмовою.

«Я завжди розумів, що для людини, особливо для чоловіка, головне —  його репутація. Так, свого часу я отримував премії, був на виду, але що мені це дало? Я просто відчував себе кріпаком: спочатку у батька, потім у інших “дядечків”, потім у лейбла… Я звільнився від цього і вибрав шлях одинака. Я більше не хочу нікому підкорятися», —  відверто розповідав Тлумацький.

Справа у тому, що у Кирила завжди в пріоритеті була творчість, а не бажання побудувати успішну кар’єру.

У ніч з 2 на 3 лютого 35-річного репера Кирила Тлумацький aka Децла не стало … 😢 Музикант відчув себе погано після концерту в Іжевську. У гримерці він втратив свідомість. Лікарі швидкої констатували смерть. Попередня причина —  зупинка серця.

Наша редакція щиро співчуває усій родині покійного репера. Спочивай з миром, Кирило…

Твоє враження від прочитаного

Злий Злий
0
Злий
Мило Мило
0
Мило
Фігня Фігня
0
Фігня
Химерний Химерний
0
Химерний
Подобається Подобається
0
Подобається
О боже О боже
0
О боже
Круто Круто
0
Круто
Що за! Що за!
0
Що за!
Vicky

Коментар 0

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Не стало суперпопулярного у 2000-ні репера Децла. Йому було 35.