Чоловік записався на фотосесію з вагітною жінкою. Коли вона зняла одяг, фотограф знітився…


Коли вперше бачиш фото Крістал Міллер в мережі, ніколи не здогадаєшся, чому її знімки справили свого часу справжній фурор. Для всього світу 33-річна австралійка виглядає щасливою мамою двох дітей і коханою дружиною.

Проте мало хто знає, як виглядає тіло Крістал одягом, підібраним зі смаком. Жінка почала боротися зі страшною хворобою ще підлітком, а в 22 роки пережила важку операцію.

Сьогодні, втім, місіс Міллер є живим прикладом для тисяч своїх подруг по нещастю і насолоджується життям, як ніхто інший!

У 15 років лікарі поставили Крістал однозначний діагноз: хвороба Крона. Дівчину постійно нудило, вона страждала від діареї і спала до 22 годин на добу. Сильні болі, що супроводжували хворобу, не давали бідоласі жити. Наступні вісім років життя лікарі робили все, щоб стримати хворобу. Пізніше з’ясувалося: єдиний шанс нещасної — операція.

У 22 роки Крістал перенесла масштабне хірургічне втручання. Жінці повністю видалили товсту кишку і анус, а також прибрали частину тонкої кишки, після чого встановили калоприймач. Тільки після цих змін австралійка змогла розпрощатися з хворобою. Хтось на місці Крістал подумав би, що життя закінчилося. Однак у жінки все ще було попереду!

Стомний мішок і пов’язані з цим незручності не заважали красуні жити наповну. Крістал знайшла свого судженого, чоловіка, якого абсолютно не бентежила фізіологічна особливість жінки. Більш того, з часом австралійка стала мамою і народила двох чудових малюків!

Зрозуміло, не обходилося і без труднощів. Так, наприклад, під час першої вагітності Крістал заробила розрив кишки, мало не діставши зараження крові. А коли жінка виношувала другу дитину, то стома доставляла їй чимало проблем. Проте зараз Крістал з дітьми живі-здорові і прекрасно себе почувають.

Серед жінок, які страждають від наслідків хвороби Крона, багато хто знайомий зі сміливою австралійкою. Життєрадісна мама двох дітей стала живим прикладом для десятків тисяч людей, змушених жити з калоприймачем на животі. Крістал демонструє іншим, що навіть зі стомою жінка може жити повноцінним життям, бути коханою і бажаною, до того ж народжувати дітей.

Шеннон, чоловік жінки, допомагає коханій у всіх починаннях. Він прекрасно розуміє, як важлива для Крістал його підтримка, і не приховує, що його почуття по відношенню до красуні такі ж міцні, як в перший день знайомства.

Багато хто вважає, що австралійка даремно виносить свої історії і шрами на загальний огляд. Адже хворим, які живуть з стомою на животі, і так досить несолодко. Приклад Крістал допомагає тисячам перехворіли відчути себе повноцінними людьми, а не істотами, вимушеними усіма силами приховувати своє тіло від будь-якого погляду. Ось чому робота 33-річної матері так важлива!

Вважаєш, що люди зі стомою заслуговують нормального життя? Поділися цією статтею зі своїми друзями.

Твоє враження від прочитаного

Злий Злий
0
Злий
Мило Мило
0
Мило
Фігня Фігня
1
Фігня
Химерний Химерний
0
Химерний
Подобається Подобається
3
Подобається
О боже О боже
0
О боже
Круто Круто
4
Круто
Що за! Що за!
1
Що за!

Коментар 0

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Чоловік записався на фотосесію з вагітною жінкою. Коли вона зняла одяг, фотограф знітився…