Відомі зірки, яких уникають і не переносять в Голлівуді.


Є люди, з якими нам комфортно, і ми хочемо проводити з ними свого часу. Але бувають випадки, коли людей уникають з різних причин. Сьогодні ми поговоримо, з ким із селебрітіс ніхто не хоче опинитися в одному товаристві і ніхто не хоче мати справу.

Крістіна Агілера

Після розставання зі своїм чоловіком співачка була викрита у вживанні алкоголю, відвідуванні різного роду вечірок. Але коли вона забула слова пісні на Суперкубку з американського футболу, то це вже було занадто. І Агілера вирішила повертатися до нормального способу життя.

Брітні Спірс

Напевно, немає людини, яка б не чула про витівки співачки: алкоголь, наркотики, гоління голови налисо, заборона бачитися зі своїми дітьми. Але з тих пір вже минуло чимало часу, і зараз Брітні веде більш спокійний спосіб життя, виховуючи своїх синів.

Чарлі Шин

Через надмірне вживання алкоголю актора вигнали зі знімального майданчика фільму «Два з половиною чоловіки». Також в одному з телевізійних шоу він не дуже схвально відгукнувся про деяких відомих жінок.

Періс Хілтон

Одного разу після прибуття в Японію Періс затримали в аеропорту Токіо на шість годин допиту. В результаті їй не дозволили залишатися в країні і відправили додому. За Періс неодноразово спостерігалося водіння автомобіля в нетверезому стані, вживання наркотиків.

Кріс Браун

Ще в 2009 році співаку дали 5 років умовного позбавлення волі з-за того, що він побив свою дівчину, співачку Ріанну. З 2016 він знову завдав побої жінці, яка хотіла його сфотографувати.

Ліндсі Лохан

Ця актриса подавала великі надії в кіно. Але невдалі стосунки, конфлікт з батьком, алкоголь і наркотики завадили цим надіям здійснитися.

Джастін Бібер

Співак не раз був помічений в нетверезому стані. Але він каявся, просив вибачення і обіцяв виправитися.

Гвінет Пелтроу

Актриса належить до еліти і поводиться занадто гордовито по відношенню до інших людей. Власне, з цієї причини багато хто уникає її суспільства.

Недивно, що цих знаменитостей цурається Голлівуд, адже ніхто не хоче опинитися в незручному становищі поруч з неблагонадійними людьми. Сподіваємось, що зірки все-таки переглянули свою поведінку і зробили правильні висновки.

Як думаєш, серед наших зірок є такі, кого не дуже полюбляють колеги по сцені?

Твоє враження від прочитаного

Злий Злий
0
Злий
Мило Мило
0
Мило
Фігня Фігня
0
Фігня
Химерний Химерний
0
Химерний
Подобається Подобається
0
Подобається
О боже О боже
0
О боже
Круто Круто
0
Круто
Що за! Що за!
0
Що за!

Коментар 0

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Відомі зірки, яких уникають і не переносять в Голлівуді.