Вітчизняні зірки, які підтримують Всеукраїнський марш за права тварин


Кожного вересня вже який рік поспіль завдяки ініціативі гуманістичного руху UA Animals
проходить Всеукраїнський марш за права тварин. Цьогоріч він відбуватиметься 15 вересня о 12:00 одночасно у 24 містах України, а також вперше пройде у Антарктиді на станції «Академік Вернадський».

View this post on Instagram

В Антарктиді вперше відбудеться марш за тварин В неділю, 15 вересня за ініціативи гуманістичного руху UAnimals втретє відбудеться Всеукраїнський марш за тварин – 2019. Подію одночасно проведуть у 24 містах: від Києва і Львова до Харкова, Краматорська та Сєвєродонецька. Крім того, вперше в історії гуманістична подія пройде в Антарктиді. Все через те, що підтримати Всеукраїнський марш за тварин та UAnimals вирішили учасники експедиції на українській антарктичній станції «Академік Вернадський». Таким чином, зоозахисна подія вперше пройде в Антарктиді. “Питання захисту тварин актуальне через наявність великої кількості місць-пережитків минулого, де тварин використовують як ресурс. До прикладу в київській області в приватних вольєрах утримується більше ведмедів ніж залишилось в дикій природі в Україні. А їх залишилось всього 300.” – каже учасник 24-ї української антарктичної експедиції Олександр Квятковський – “Вважаю що в 21 сторіччі людина в здоровому глузді не має морального права допускати жорстоке поводження та знущання над тваринами. Не кажучи вже про те аби платити гроші за виставу в якій виступає змучена тварина.” Всеукраїнський марш за тварин має 11 ключових вимог: від заборони цирків з тваринами і дельфінаріїв, притравочних станцій, хутрових ферм і контактних зоопарків до запровадження дієвої системи покарання за жорстоке ставлення до тварин. “Суспільство досі виносить тварин за межі системи моральних цінностей. Нам здається, що людина може залишатися доброю, підтримуючи садизм по відношенню до представників інших видів” – стверджує засновник UAnimals Олександр Тодорчук – “Всеукраїнський марш за тварин покликаний привернути увагу до захисту тварин і звернутися не лише до влади, але й кожного українця. Усім нам варто зробити свій крок гуманності”. Нагадаємо, що 15 вересня о 12:00 Всеукраїнський марш за тварин одночасно пройде у 24 містах і Антарктиді. В Києві подія стартуватиме в парку Шевченка.

A post shared by UAnimals (@uanimals.official) on

Серед українських зірок є чимало тих, хто підтримує ініціативу уже не перший рік поспіль. Хто вони — публічні люди, що виступають за гуманне відношення до тварин та проти експлуатації звірят в цирках, зоопарках та дельфінаріях.

Джамала

Всесвітньо відома українська співачка кримськотатарського походження закликає задуматись, яких страждань зазнають тварини у цирках та дельфінаріях. “Такі заходи, як Марш за тварин у неділю просто необхідні, аби нагадувати нам, людям, про ту відповідальність, яку ми несемо за наше оточення”.

View this post on Instagram

Думаю, ви чули про випадки, коли домашні улюбленці починають ревнувати. В мене з Баду це набуло неймовірних масштабів. Після народження Емірки, у моєї 🐶 почала випадати шерсть😧! ⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀ За словами лікаря, причиною цьому був стрес, який вона отримала після появи нового члена нашої родини 🍼 ⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀ А тепер уявіть, що переживають тварини у цирку чи дельфінарії: біль, жах, страх?? ⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀ Тому такі заходи, як Марш за тварин у неділю просто необхідні, аби нагадувати нам, людям, про ту відповідальність, яку ми несемо за наше оточення. ⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀ Зустрічаємось о 12:00 у парку Шевченка і гучно нагадаємо, що у тварин мають бути права. ⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀ Захист слабких — справа сильних! 🐼 ⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀ #jamala #uaanimals #циркбезтварин

A post shared by Jamala (@jamalajaaa) on

Alyona Alyona

“Мамка українського репу” активно виступає за екологію, проти булінгу, а також проти неналежного утримання тварин в цирках та дельфінаріях. “Дельфіни мають пропливати сотні кілометрів на день і бути вільними, а не в’язнями дельфінаріїв!” – такими словами Альона Альона закликала влітку підтримати всеукраїнську акцію #волюдельфінам.

Ната Жижченко (ONUKA)

Ната у своїй творчості частенько піднімає тему екології та ЧАЕС, небайдуже їй і проблема гуманного поводження з таринами в Україні. «Я йду! 15 вересня о 12:00 за ініціативи @uanimals.official одночасно у 24 містах втретє відбудеться Всеукраїнський марш за тварин. Подія покликана привернути увагу до питань гуманності, заборони цирків з тваринами, дельфінаріїв, відмови від хутра. Приєднуймося!» – закликає співачка у своєму акаунті в Інстаграмі.

INGRET (Інгрет Костенко)

Фіналістка проекту “Голос”, підопічна Потапа INGRET – вегетаріанка і давно виступає за гуманне поводження з братами нашими меншими. Вона вважає неприпустимим існування цирків з тваринами заради забави глядачів.

Саша Кольцова (гурт “Крихітка”)

Каша Сальцова — давній поборник за права тварин і також вегетаріанка. Вона сама йде на марш за права братів наших менших та всіх запрошує. Вважає, що в гуманному суспільстві не місце тестуванню косметичної продукції на тваринах, циркам та незаконній експлуатації звірят.

View this post on Instagram

День який хороший.

A post shared by Sasha Koltsova (@kashasaltsova) on

Даша Астаф’єва (екс-солістка гурту NikitA)

Спокуслива Даша любить тварин часто більше за людей і залюбки приєднається до Маршу 15 вересня.

Антон Слєпаков (гурт “Вагоновожатые»)

Любить тварин і охоче підтримує подібні ініціативи, вважає це суспільним обов’язком.

View this post on Instagram

photo by @moving_fish

A post shared by Anton Slepakov (@antonslepakov) on

Марко Галаневич (гурт “Даха Браха”)

Разом з культовим гуртом “Даха Браха” часто підтримує екологічні ініціативи (чого тільки коштує проєкт “Голос води” спільно з KATYA CHILLY, THE MANEKEN та ONUKA). Марко вже давно не вживає продуктів тваринного походження і закликає інших задуматись над споживанням м’яса.

View this post on Instagram

Our stunning Marko! 🙂 There are many of us, but you are the one and only! …as well as your birthday that happens only once per year — and happily we are celebrating it today! Our best greetings to Marko Halanevych! Hopefully you will surprise us with your new creative design, throat singing, shamanistic melodies or tender soul falsetto again and again! We are extremely happy to have you as our good friend and colleague. Forever and ever! Many years! ******* Прекрасний наш Марко! Нас багато… а ти один! 🙂 От i день народження буває тiльки один раз на рiк — i сьогоднi якраз той день! Вiтаємо Марка!!! Сподiваємось, ти ще не раз здивуєш нас креативним дизайном, горловим спiвом, шаманським камланням або нiжним соул-фальцетом! Щастя — мати у колективi такого друга та колегу! В нескінченність i далi! Многая лiта! ***

A post shared by DakhaBrakha (@dakhabrakha) on

Бонус: Тарас Шевченко

Навіть великий Кобзар, що не так давно завів свою сторінку в Інстаграм, ревно закликає всіх вийти на Марш за права тварин. “Друзі, не будьте байдужими. Приходьте 15 вересня на марш @uanimals.official. Адже я сам люблю тварин ще з того часу, як мені було 13, ну, ви в курсі”.

Принагідно додаємо список адрес старту маршу у твоєму місті. 15 вересня о 12:00 підходь та долучайся до того, аби захистити тваринок:

Київ, Парк Шевченка
Вінниця, площа Європейська
Дніпро, ЦУМ, пр-т Дмитра Яворницького, 52
Житомир, Парк Барона де Шодуара, Старий бульвар (парк Гагаріна)
Запоріжжя, Фестивальна площа (пл. Фестивальная)
Івано-Франківськ, площа Івана Франка, вул. Незалежності
Краматорськ, перехрестя вул. Двірцева та вул. Я. Мудрого, біля колишнього клубу “Ніка” (навпроти магазину “Брусничка”).
Кропивницький, готель Турист, улица Ушакова, 1А
Луцьк, Театральний майдан
Львів. Оперний Театр, проспект Свободи, 28
Миколаїв, Біля «Міди» (колишня Сотка) на вул. Радянській
Одеса, Cтаробазарний сквер
Полтава, площа біля театру Гоголя
Рівне, старт від Покровського собору
Сєвєродонецьк, Сєвєродонецька міська рада, бульвар Дружби Народів, 32
Суми, пам’ятник Т.Г. Шевченко (вулица Соборна).
Тернопіль, Театральний майдан, бульвар ім.Т.Шевченко
Ужгород, біля Закарпатської ОДА (площа Народна)
Харків, Пушкінська (станція метро)
Херсон, Планетарій
Хмельницький, майданчик біля кінотеатру ім. Т. Шевченка
Черкаси, площа Богдана Хмельницького
Чернівці, пам’ятник Тарасу Шевченко (Центральна площа)
Чернігів, перехрестя вул. Серьожнікова та Шевченка, навпроти парку Богдана Хмельницького та П’ятницької церкви

Вони не захистять свої права. Вийди за них!

Твоє враження від прочитаного

Злий Злий
0
Злий
Мило Мило
0
Мило
Фігня Фігня
0
Фігня
Химерний Химерний
0
Химерний
Подобається Подобається
2
Подобається
О боже О боже
0
О боже
Круто Круто
0
Круто
Що за! Що за!
0
Що за!

Коментар 0

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Вітчизняні зірки, які підтримують Всеукраїнський марш за права тварин