10 знаменитостей, які плювати хотіли на свій зірковий статус і дорогі автомобілі.


Коли ми говоримо про життя зірок, то неодмінно уявляємо розкіш, лімузини і червоні доріжки. А насправді багато з них продовжують вести майже звичайний спосіб життя, часто користуються громадським транспортом, ходять в прості магазини і не страждають від зіркової хвороби.

Ми зібрали для вас фотографії зірок, яких ви запросто можете зустріти, прогулюючись по вулиці.

1. Ріанна
Ріанна народилася на Барбадосі в простій багатодітній родині, і навіть світова популярність не змінила її образ простої сусідської дівчини. Вона частенько переписується з шанувальниками в інтернеті, любить повалятися перед телевізором, готує національні страви і часто користується громадським транспортом.

2. Енн Гетеуей
Усміхнена і мила Енн Гетеуей сама про себе говорить, що вона проста дівчина з середнього класу, яка виросла в Нью-Джерсі, і назавжди нею залишиться. Охоче віриться, бо Енн ніколи не проявляла тяги до розкоші і не була помічена в проявах зоряної хвороби. Зате в метро — неодноразово.

3. Дрю Беррімор

Слава звалилась на Дрю Беррімор в дуже ранньому віці, так що молода актриса встигла пройти через темний період зоряної хвороби. Але вона встигла вчасно повернутися і зараз веде досить простий спосіб життя, часто викладає свої повсякденні фото без макіяжу або в метро.

4. Дакота Феннінг

Молода зірка Дакота Феннінг уникла долі більшості зіркових дітей. Вона не була помічена в п’яному вигляді і не вживала наркотики, а закінчила школу з відзнакою, поєднувала зйомки з навчанням в університеті і в’язала шарфики колегам по цеху. Дакота не ховається від папараці і часто потрапляє в об’єктив камери  в метро.

5. Майкл Дуглас

Майкл Дуглас знаменитий своїм іронічним підходом до життя і, звичайно, до самого себе. Коли його запитують про його таланти, він може запросто відповісти: «Я крутий у зміні підгузників». Актор не женеться за розкішшю і часто возить дочку в школу на метро.

6. Кеті Холмс
Кеті Холмс може похвалитися, мабуть, найбільшою галереєю знімків з метро. У підземці її часто можна зустріти і одну, і з донькою. Кеті веде життя звичайної актриси Нью-Йорка і завжди віддає перевагу швидкості пересування, а не престижності транспорту.

7. Дженніфер Лопес
Джей Ло — теж вихідець з простої сім’ї з бідного району Бронкса. Вона досягла висот завдяки працьовитості та наполегливості, але ніколи не забувала, звідки починала. Дженніфер веде здоровий спосіб життя, все так же багато працює, не вживає алкоголь, підтримує дитячий госпіталь і виступає як правозахисник.

8. Пол Веслі
Зірка «Щоденників вампіра» красунчик Пол веслі в житті далекий від образу мачо. У вільний час він надає перевагу не нічним клубам, а грі в хокей, катанню на сноуборді, грі на гітарі або спілкуванню з рідними. Його часто можна зустріти в громадському транспорті або в невеликих кафе.

9. Зоуї Дешанель
Зоуї Дешанель називає себе старомодним дівчиськом: вона любить вінтажний одяг, старе кіно та музику. Зоуї далека від модних течій і не особливо хвилюється з приводу думки оточуючих. Вона не витрачає гроші на брендові речі, вважаючи це дурістю, зате бере участь в доброчинності й інвестує в нерухомість.

Джейк Джилленхол
Джейк Джилленхол — професіонал своєї справи. Його більше цікавить майстерність і талант, ніж матеріальні цінності. Він сам говорить, що краще бути геніальним прибиральником басейнів, ніж посереднім актором, так що Джейк дуже багато працює і навіть вчить нові мови заради ролей.

Як ти переконався, іноді громадським транспортом користуються не тільки звичайні люди, а й знаменитості. Здивувався не на жарт, очікуючи побачити зірок де завгодно, тільки не в метро? Так поділися з друзями цим матеріалом.

Твоє враження від прочитаного

Злий Злий
0
Злий
Мило Мило
1
Мило
Фігня Фігня
0
Фігня
Химерний Химерний
0
Химерний
Подобається Подобається
0
Подобається
О боже О боже
0
О боже
Круто Круто
0
Круто
Що за! Що за!
0
Що за!
Vicky

Коментар 0

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

10 знаменитостей, які плювати хотіли на свій зірковий статус і дорогі автомобілі.