10 знаменитостей, яких неможливо впізнати без гриму.


Багато знаменитостей обожнюють використовувати дуже багато макіяжу. Іноді таке захоплення призводить до того, що риси обличчя цих людей повністю змінюються. Одні роблять це спеціально, підтримуючи свій образ, інші несвідомо. Але факт залишається фактом…

Сьогодні ми пропонуємо тобі поглянути, як виглядають популярні люди, коли у них на обличчі відсутній грим. Упевнений, деякі фото тебе шокують!

Кончіта Вурст

Переможниця Євробачення в звичайному житті нагадує скромного хлопця з сусіднього двору. Звичайно, тут справа зовсім не в гримі, але контраст між сценічним образом і реальністю величезний.

Ріанна

Ця дівчина любить використовувати хештег #nomakeup. Його супроводжують фотографії, на яких співачку нібито випадково зняли без макіяжу. Загалом, Ріанна в курсі, наскільки сильно її повсякденний вид відрізняється від сценічного.

Кетрін Хейгл

Побачити Кетрін без макіяжу в кадрі — нездійсненне бажання. Навіть зранку її героїні виглядають карколомно. Тому, помітивши актрису без макіяжу, ти, напевно, не впізнаєш її.

Ума Турман

Не можна сказати, що актриса використовує багато косметики. Але без неї риси її обличчя все ж трохи змінюються.

Селена Гомес

Без макіяжу Селена схожа на примхливу школярку, а не на поп-зірку. Можливо, цей той випадок, коли наносити грим просто необхідно.

Майлі Сайрус

Коли дівчина змиває макіяж, то виглядає зовсім не так колоритно і екстравагантно, як на сцені. Напевно, так і повинно бути. Треба ж співачці хоч колись відпочивати.

Міла Куніс

Звичайно Мілу на цьому фото ще застукали невтомні папарацці не в найвдаліший момент. Погодься, дівчина праворуч зовсім не схожа на голлівудську знаменитість!

Леді Гага

Коли Леді Гага позбавляється від гриму, на світ з’являється інша людина. Навіть ім’я у неї інше — Стефані Джоанн Анджеліна Джерманотта. Так що тут все чесно — різні люди по-різному виглядають. А якщо серйозно, людина просто дотримується образу. Звинувачувати її немає в чому…

Мерилін Менсон

Ще один заручник образу. Без бойової розмальовки цей хлопець навряд чи став би знаменитим…

Хайді Клум

Коли Хайді позбавляється від яскравого макіяжу, виглядає зовсім інакше. Правда, хочеться визнати, що в будь-якому вигляді вона приваблива.

Кому з цих знаменитостей макіяж життєво необхідний, а хто просто перегинає палицю —вирішувати тобі. Сподіваємось, було цікаво побачити зірок в незвичному вигляді.

Стаття припала до душі? Поділися нею зі своїми друзями і знайомими!

Твоє враження від прочитаного

Злий Злий
0
Злий
Мило Мило
0
Мило
Фігня Фігня
0
Фігня
Химерний Химерний
0
Химерний
Подобається Подобається
0
Подобається
О боже О боже
0
О боже
Круто Круто
0
Круто
Що за! Що за!
0
Що за!

Коментар 0

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

10 знаменитостей, яких неможливо впізнати без гриму.