Зіркові матері-одиначки, що самотужки виховують своїх дітей.


В наші дні матері, яким поодинці доводиться виховувати дітей, не є якоюсь дивиною, причому ця тенденція не обходить і популярних дам.

Цей матеріал про зіркових жінок, які не тільки досягли успіху в кар’єрі, але й самотужки виховують дітей, незважаючи на негаразди.

Мадонна

Співачка двічі була заміжня – і обидва рази невдало. За словами Мадонни, головне в її житті відтепер – це діти. «Сьогодні мої смаки і пріоритети змінилися. Діти – любов всього мого життя. Вони всі такі різні і одночасно здаються мені єдиним цілим», – стверджує Мадонна, яка виховує двох рідних дітей – Лурдес і Рокко, і двох прийомних – Девіда і Мерсі.

Холлі Беррі

Акторці категорично не щастить з чоловіками. Беррі тричі була заміжня, але всі стосунки, на які вона робила ставку, закінчувалися серйозними розчаруваннями. Перший чоловік, спортсмен Девід Джастіс, її бив, другий – музикант Ерік Бенет зрадив її.

П’ятирічний роман з манекенником Габріелем Обрі спочатку проходив мирно, але коли Обрі захотів отримати право опіки над спільною дочкою Налою, почалася війна. Потім в житті Беррі виник колега по цеху, французький актор Олів’є Мартінес, який став в 2013-му її третім чоловіком. За рік до того між Обрі і Мартінесом трапилася епічна бійка, підсумком якої стали переломи ребер у першого і збиті кісточки пальців у другого.

Результатом стало розчарування в ідеї спільного життя з ким-небудь. «Я більше не хочу бути дружиною. Мені більше немає потреби підвищувати самооцінку за рахунок заміжжя», – заявила актриса. Ось уже рік як Беррі перебуває в статусі матері-одиначки. Втім, скаржитися на допомогу батьків своїх дітей їй не доводиться: і Обрі, і Мартінес регулярно проводять час з Налою і Масео.

Шерон Стоун

Важке розлучення з другим чоловіком, журналістом Філом Бронштейном, завершилося великою трагедією для Стоун: їхній прийомний син Роуен за рішенням суду залишився з батьком. Можливість бачити хлопчика тільки по вихідних не влаштовувала Шерон. І щоб впоратися з втратою, актриса усиновила двох дітей. У 2005-му році вона стала мамою Лерда, рік по тому в її будинку з’явився Куїнн.

Кеті Холмс

Влітку 2013 року Кеті Холмс несподівано для всіх вирішила піти від Тома Круза. Тиха, стримана молода жінка, Холмс справляла враження людини, яка знає, що вона робить. Вона не робила гучних заяв, що їй більше не потрібен чоловік, а просто оселилася подалі від Голлівуду, в Нью-Йорку, грала в театрі, іноді знімалася, але в основному проводила час з дочкою Сурі.

Центральний парк, дитячі свята, поїздки без пафосу на громадському транспорті – Холмс усунулася від публічності, визначивши, що для неї найголовніше. «Народження дитини зробило мене такою, яка я є насправді», – говорить вона. І підкріплює слова справами: в минулому році Кеті Холмс взялася за режисуру, знявши свій перший фільм за романом «Все, що у нас було», головна героїня якої – мати-одиначка.

Шарліз Терон

Жінка зі сталевим характером, Шарліз Терон виховує двох прийомних дітей і не вважає за потрібне змінювати своє життя заради ще когось.

«Я мати-одиначка з маленьким сином. Мені потрібно було пояснювати дитині, що у мене є чоловік, але це не його батько. Я відкрито говорила, що хочу ще дітей. Зрозуміло, що стосунки повинні стати дуже міцними для прийняття такого рішення. Але у нас цього не сталося», – сказала нещодавно Терон, коментуючи розставання з Шоном Пенном. У підсумку актриса все-таки усиновила другого малюка, але сама. Розмірковуючи про материнство, Шарліз обходиться без зайвого пафосу, зізнаючись, що турбота про дітей зробила її реалісткою.

Брітні Спірс

У 2007 році, будучи вже матір’ю, співачка пустилася берега, намагаючись впоратися зі своїми особистими проблемами і забувши про дітей. Логічно, що підсумком стало позбавлення Брітні прав на опікунство над синами.

Поступово артистка прийшла в норму, перемогла внутрішніх демонів і стала справжньою, повноцінною мамою. Діти знову живуть з нею, і судячи з усього, це дійсно щасливі відносини, важливі для самої Брітні. Стандартний режим дня зірки – відвезти синів до школи, потім репетиції, забрати синів і разом повечеряти. Співачка так переродилася, що відносини зі своїми останніми бойфрендами припиняла через те, що ті не були зацікавлені в продовженні роду. А Брітні якраз не проти знову стати мамою.

Світлана Лобода

На даний момент жінка одна, вона постійно займається кар’єрою, а також вихованням своєї доньки Євангеліни, якій намагається приділяти якомога більше уваги.

Євгенія Власова

У Євгенії Власової історія не з простих, так як вісім років тому лікарі діагностували у неї пухлину. Чоловік дівчини не зміг надати їй необхідну допомогу, в зв’язку з чим їхні стосунки розірвались.

Їй довелося не тільки виховувати дочку і працювати, а й боротися з однією з найнебезпечніших хвороб наших днів. Варто відзначити, що Євгенія змогла впоратися із захворюванням, яке вже відступило. Зараз вона неймовірно життєрадісна і ні про що не шкодує. Її доньці Ніні в 2017 році виповнилося 12 років.

Яна Клочкова

Яна Клочкова далека від модельного бізнесу, та й не співає вона, однак вона відома своїми спортивними заслугами. Яна є олімпійською чемпіонкою. Зараз їй одній доводиться виховувати сина Олександра, при цьому батько дитини ніяк не допомагає родині. Однак плавчиня і сама відмінно справляється.

Тіна Кароль

Народна артистка України, виконавиця і акторка також виховує сина Веніаміна абсолютно одна, проте її випадок відрізняється від інших, так як чоловік за трагічним збігом обставин пішов з життя навесні 2013 року. Материнство абсолютно не обтяжує популярну співачку.

Ми в редакції захоплюємось цими жінками, які служать чудовим прикладом для всіх матерів-одиначок, що опинились у скрутному становищі. Материнство – це дар і нелегка праця одночасно. Тож обов’язково обійми свою матусю, якщо давно цього не робив. І ділись статтею з друзями!

Твоє враження від прочитаного

Злий Злий
0
Злий
Мило Мило
1
Мило
Фігня Фігня
0
Фігня
Химерний Химерний
0
Химерний
Подобається Подобається
0
Подобається
О боже О боже
0
О боже
Круто Круто
0
Круто
Що за! Що за!
0
Що за!
Kate

Коментар 0

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Зіркові матері-одиначки, що самотужки виховують своїх дітей.