Зірковий шлях Ірини Шейк, яку в дитинстві дражнили Чунга-Чунгою


Казка «Гидке каченя» — ілюстрація того, наскільки передчасні в своїх висновках бувають люди. І історія сьогоднішньої головної героїні ще раз підтверджує сказане вище.

Життя Ірини Шейк

6 січня 1986 року в невеликому селищі поблизу міста Еманжеліск Челябінської області в бідній родині народилася дівчинка, яку назвали Іра. Деякий час по тому батько сімейства зрозкмів, що їм потрібно переїхати в саме містечко, де він зможе працювати на шахті, щоб якось прогодувати дружину і двох дочок.

Ольга — мама Іри і Тані — теж влаштувалася на роботу в музичну школу. Так починалося життя відомої моделі Ірини Шайхлісламової, яку сьогодні знає весь світ під ім’ям Ірина Шейк.

На шляху до своєї блискучої модельної кар’єри Ірі довелося подолати чимало перешкод. Почалося все ще в середній школі. Через досить незвичайну зовнішність (ще б пак, батько татарин) Ірі доводилося терпіти безліч знущань її однолітків. Дівчинку дражнили Каланчею, Палицею, називали її Чунга-Чанга…

Дівчинка не раз приходила додому вся в сльозах. Мама як могла втішала дочку, але ніякі вмовляння, в тому числі з використанням вищезгаданої казки Андерсена, не допомагали. Єдиною втіхою в житті Іри в той момент була музика. Дівчинка вчилася грати на фортепіано.

Між іншим, шкільні педагоги Іри також внесли своє в розвиток невпевненості дівчинки. Учениця весь час хотіла писати лівою рукою, а вчителі робили їй з цього приводу зауваження. Дійшло до того, що свою шульгавість дівчинка теж почала вважати недоліком.

Що стосується хлопчиків, то в кращому випадку вони просто не звертали на неї уваги. Загалом, дівчинка з юних років доводила всім, що вона не гірше за інших. Іра добре вчилася і навіть не підозрювала, що незабаром її життя кардинально зміниться.

Після закінчення школи Ірина перебралась до Челябінська. Там вона знайшла притулок у старшої сестри, вступила до коледжу, де вивчала маркетинг, і почала потроху займатися в модельній школі.

Через деякий час дівчина нарешті відчула впевненість в собі. Ірина вчинила те, про ящо раніше не могла навіть мріяти: дівчина подала заявку на участь в одному з місцевих конкурсів краси. На превеликий свій подив, Іра в ньому перемогла…

Саме тоді її помітив скаут Гія Джікідзе (він відкрив усьому світові безліч знаменитих моделей, серед яких Наталя Водянова, Поліна Кукліна і Євгенія Володіна). Уже в 2005 році (через рік після перемоги на челябінському конкурсі) Шейк почала працювати на європейських і американських подіумах.

Тут дівчині знову довелося зіткнутися з величезним тиском на себе. Багато представників модельного бізнесу почали висміювати стиль Шейк, відсутність у неї значного портфоліо і її погане володіння іноземними мовами.

@intimissimiofficial ?? #timeforpassion #valentines

A post shared by irinashayk (@irinashayk) on

Тепер дівчина знала, чого їй потрібно прагнути і, зціпивши зуби, йшла назустріч своїй мрії. В результаті багато хто з тих, хто засуджував її, почали їй заздрити, адже на сьогоднішній день Ірина Шейк -— одна з найбільш затребуваних і високооплачуваних моделей у світі.

@bottegaveneta? thank u @kegrand @patmcgrathreal @guidopalau @bitton #NYFW

A post shared by irinashayk (@irinashayk) on

Що стосується особистого життя, Ірина, наскільки це можливо, намагається їйого оберігати. Звичайно, всьому світу було відомо про її роман з футболістом Кріштіану Роналду. Але, в підсумку, з португальцем у дівчини не склалося …

А ось з актором Бредлі Купером у Іри все серйозно. Пара почала зустрічатися в 2015 році. Уважні шанувальниці Шейк помітили, що у дівчини з’явилося кільце на безіменному пальці, так що напевно все йде до весілля. Тим більше, що в березні 2017 Іра подарувала коханому дочку, яку назвали Леа де Сен Шейк Купер.

Незважаючи на вагітність, Ірина продовжувала працювати моделлю, наприклад, на показі Victoria’s Secret.

Як бачиш, Ірина Шейк довела, що багатою і знаменитою можна не тільки народитися. Ця дівчина показала всьому світу, що завзятість і націленість на результат допомагають подолати всі перешкоди на шляху до щастя.

Якщо ця стаття здалася тобі цікавою, неодмінно поділися нею зі своїми друзями і знайомими.

Твоє враження від прочитаного

Злий Злий
0
Злий
Мило Мило
4
Мило
Фігня Фігня
1
Фігня
Химерний Химерний
0
Химерний
Подобається Подобається
3
Подобається
О боже О боже
0
О боже
Круто Круто
4
Круто
Що за! Що за!
0
Що за!

Коментар 0

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Зірковий шлях Ірини Шейк, яку в дитинстві дражнили Чунга-Чунгою