Розповідаємо, куди поділася мовчазна Геля з проекту «СВ-шоу»


«СВ-шоу» вже довгий час не показують по теелбаченню, а я до сих пір пам’ятаю яскраву провідницю Вєрку Сердючку і її мовчазну подругу Гелю.

Шоу припинили знімати в 2004 році, про Вєрку Сердючку з тих пір ми чули багато, а ось як же склалося життя Гелі, мало хто знає.

Радмила Щоголева народилася в Києві в творчій родині. Таке незвичайне ім’я їй дав батько на честь югославської співачки Радмили Караклаїч, яка в день народження дочки виступала в Києві.

Після закінчення школи дівчина вступила до Київського інституту театрального мистецтва імені І. Карпенка-Карого. Деякий час вона працювала в театрі імені Лесі Українки, але про дівчину дізналися лише тоді, коли вона почала працювати в дуеті з Андрієм Данилком.

Радмила дуже багато працювала. Через постійну зайнятість їй доводилося відмовлятися від інших ролей, які пропонували дівчині. Крім цього, актриса сильно змучилась фізично і морально. Вона вирішила покинути популярне «СВ-шоу».

У неї з’явилися проблеми зі здоров’ям. Актриса звернулася за допомогою до лікарів, які поставили їй неправильний діагноз. В результаті цього була проведена абсолютно непотрібна операція.

Після операції Радмила себе дуже погано почувала, навіть готувалася до найгіршого. Але їй вдалося одужати і поправити свій психологічний стан. Важливу роль в цьому зіграли рідні та друзі. Період реабілітації тривав близько року.

Потихеньку Радмила почала повертатися до нормального життя. Разом з друзями вона заснувала рекрутингове агентство, яке займалося підбором персоналу на різні посади.

Через якийсь час жінка зрозуміла, що сильно сумує за сценою, тому вона повернулася в кіно. В одній з останніх робіт — фільм «Дау» — Радмила зіграла головну жіночу роль. Це фільм про відомого фізика Льва Ландау. Актриса зіграла роль його дружини Конкордії.

Зараз Радмила живе під Києвом, вона дуже ретельно підходить до вибору ролей. Жінка вважає, що не варто розмінюватися на все, що тобі пропонують, а потрібно братися лише за ту роботу, яка знаходить відгук у твоєму серці.

Останні роки Радмила Щеголева була долучена до зйомок скандального проекту «ДАУ» російського режисера Іллі Хржановського. Нагадаємо, що зйомки фільму «ДАУ» про життя Нобелівського лаурета, фізика Льва Ландау відбувались останні роки на збудованому майданчику у Харкові, що мав би відтворювати інститут фізики у Москві та атмосферу 30-х за часів правління Сталіна.

Радмила Щеголева – одна з небагатьох профейсіних акторок, яких було задіяно у проекті. «Ти, звичайно, продюсерам не сподобалася. Щось грала знову на камеру, але це все дурниця. Я-то бачу все це по-іншому, тому я наполіг на своєму. Ну ось і не знаю, вітати тебе або приносити співчуття?» – сказав Ілля Радмилі по телефону після кастингу.

ДАУМой эксперимент над собой, моя история, мой поиск счастья, мое странное, порой очень болезненное , в любви и…

Posted by Радмила Щеголева on Tuesday, April 28, 2020

Радмила зазначає, що проект забрав у неї три роки життя, а коли вона погодждувалась на кастинг, то не до кінця розуміла, що це буде. Весь час зйомок вона практично постійно жила в Харкові та лише іноді приїздила до Києва. Акторка двічі навіть намагалсь покинути проект, але поверталась. Акторка говорить, спецільно не читала щоденників Кори Ландау (дружини професора Ландау, Нобелівського лауреата), аби відтворити навмисно зовсім іншу історію – такою була умова.

Актриса зізналась, що сценарій вона майже не читала – майже все на проекті було імпровізацією та особистим баченням її та режисера Іллі Хржановського. З появою на проекті нових та нових людей і з врахуванням того, що вони практично жили весь цей час на знімальному майданчику, експериментувати перед камерою виходило з кожним днем все краще – адже ти поступово занурюєшся в атмофсеру і вже не граєш роль, а просто живеш її.

Також Радмила знімалась у серіалі «Папік», що вийшов у 2019 році на 1+1.

Знаете, в пятницу 13, в полнолуние, бывает очень даже душевно в компании с веселыми людьми ( Леся Самаева, Валентина Счастная и Юрий Карабак) Танцуй пока молодой..)))) Спасибо команде "Папик"

Posted by Радмила Щеголева on Friday, September 13, 2019

Ось що говорить акторка про себе у побуті: «Моїм дітям складно мене витримати. Я жорстка і ненавиджу побут. Я люблю іноді щось приготувати, але я не можу, коли це стає системою, це мене просто вбиває. У мені прокидається динозавр, це правда і це страшно».

Твоє враження від прочитаного

Злий Злий
0
Злий
Мило Мило
2
Мило
Фігня Фігня
0
Фігня
Химерний Химерний
0
Химерний
Подобається Подобається
3
Подобається
О боже О боже
0
О боже
Круто Круто
1
Круто
Що за! Що за!
0
Що за!

Коментар 0

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Розповідаємо, куди поділася мовчазна Геля з проекту «СВ-шоу»