73-річна бабуся вийшла на подіум в бікіні. Коли камера опуститься нижче, ти зомлієш від несподіванки!


Для багатьох людей слово «бабуся» асоціюється з певним типом жінок. Вічна хустка на голові, згорблена постать і покрите зморшками обличчя – іншими бабусь вони не уявляють. А ось жінки з нашої підбірки надають цьому слову абсолютно інше значення.

У кожної з цих літніх красунь є дорослі онуки, але їхня зовнішність досі валить чоловіків наповал. Люди з повагою називають героїнь даного ролика «жінками без віку», маючи на увазі, що роки над ними абсолютно не владні!

Венді Іда каже, що в свої 63 роки відчуває себе куди краще, ніж 30 років тому. А раніше вона важила більше 90 кілограмів. Вирішивши схуднути, жінка скинула 35 кг, але на цьому не зупинилася. Тепер подруги їй заздрять!

Люди називають Ребекку ЛаНасу «дивом без віку». У 74 роки жінка працює інструктором із зумби і перемагає в конкурсах краси для літніх людей. Справді, фігура Ребекки мало в чому поступається фігурі її юної онучки.

У 64-річної Сюзанни троє онуків. Однак бабусею статну блондинку точно не назвеш. Літня красуня тренується тричі на тиждень, а чоловіки, як і раніше, проводжають її зачарованими поглядами.

Гейл Макгі, остання з героїнь цієї підбірки, теж є бабусею. Однак, коли вона стоїть пліч-о-пліч з онукою, жінку можна прийняти за маму юної дівчини. Ну а в плані енергійності і цілеспрямованості Гейл точно дасть фору багатьом молодшим дамам.

Як бачиш, для цих «бабусь» роки немов зупинилися. Дивлячись на них, розумієш: краса далеко не завжди минає з віком!

А що ти думаєш про цих підтягнутих бабусь? Поділися своєю точкою зору в коментарях!

Твоє враження від прочитаного

Злий Злий
0
Злий
Мило Мило
0
Мило
Фігня Фігня
1
Фігня
Химерний Химерний
0
Химерний
Подобається Подобається
0
Подобається
О боже О боже
1
О боже
Круто Круто
1
Круто
Що за! Що за!
0
Що за!
Kate

Коментар 0

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

73-річна бабуся вийшла на подіум в бікіні. Коли камера опуститься нижче, ти зомлієш від несподіванки!