Вона опублікувала це селфі в інтернеті. Через годину підписники дали її прикурити!


Скільки себе пам’ятаю, ніколи не можна було вгодити усім. Навіть моя бабуся казала: «Ти не 100 доларова купюра, аби подобатись усім!» Відома блогерка Сара Стейдж нещодавно переконалась у цій істині.

Вона — популярний фітнес-блогер, яка відома всьому світу як «матуся з шістьма кубиками», а все через її надзвичайно плаский животик. Завдяки своєму способу життя вона навіть на останніх термінах вагітності виглядала так, ніби щойно дізналася, що чекає на дитину.

Вперше про жінку дізналися в 2015 році, коли вона була вагітна першою дитиною. Зараз у Сари з`явився другий син, і це знову прикувало пильну увагу фоловерів до її сооби.

Family is everything ??❤️?‍?‍?‍? #newborn #1weekold

A post shared by MY FITNESS E BOOK AVAIL NOW?? (@sarahstage) on

Диванні критики прямо в коментарях акаунту Сари почали стверджувати, що її малюк не отримував достатньо місця в її утробі. Тим самим вона робила йому тільки гірше. Ось як виглядав живіт Сари на останніх тижнях вагітності.

?? #39weeks

A post shared by MY FITNESS E BOOK AVAIL NOW?? (@sarahstage) on

Через місяць після народження малюка Сара опублікувала на своїй сторінці в Інстаграмі фото, на якому можна спостерігати, наскільки плаский і підтягнутий її живіт. Звичайно, це викликало величезну кількість коментарів, в яких жінки з усього світу говорять, наскільки це все несправедливо.

❤️ #momlife #2weeksold

A post shared by MY FITNESS E BOOK AVAIL NOW?? (@sarahstage) on

Незважаючи на те, що Логан (другий син) народився абсолютно здоровим (правда, за допомогою кесаревого розтину), величезна кількість підписників різко розкритикували Сару. Наприклад, один з фоловерів вважає: тіло Сари настільки худе через місяць після пологів, що це виглядає нереалістично і підозріло.

Загалом, величезна кількість людей вважають, що Сара нашкодила своїй дитині, не дивлячись на те, що син з’явився на світ з нормальною вагою і почуває себе добре.

Today one of my friends surprised me with the perfect gift – a Mombie Box! (Unboxing in my IG story ☺️) I wish this was around when I had James! Inside the box are products that every new mom NEEDS when she gets home from the hospital. It’s so important for us to take care of our bodies after having a baby! The @mombiebox has everything I need plus a few extra goodies to make me feel special. It’s the cutest and a MUST HAVE. Ladies, tag your hubby or BFF to send them a #pushpresent or #babyshowergift hint 😉 Looks like Mombie Box is running a great deal right now just in time for Valentine’s Day too! Use code “20OFF” for an extra $20 off this fab box! #ad #newmom #giftbox #babyshowergift #newborn #babyshower #pushpresent

A post shared by MY FITNESS E BOOK AVAIL NOW?? (@sarahstage) on

Сама жінка написала, що вони з чоловіком молилися, аби у них народився здоровий і щасливий хлопчик. Їх мрії збулися!

Звичайно, знайшлися і такі підписники, які стали захищати Сару. Вони кажуть, що її діти здорові, а значить, жінка не зробила нічого поганого.

I already have baby fever for a little girl ? Am i crazy?

A post shared by MY FITNESS E BOOK AVAIL NOW?? (@sarahstage) on

В кінці Сара зізналася, що другі пологи і відновлення після них пройшли не так легко, як перші.

Особисто мені здається, що більшість негативних коментарів викликані нерозумінням стилю життя Сари. Якщо її діти народилися здоровими, значить вона не зробила нічого поганого, і не можна її критикувати тільки тому, що під час вагітності вона виглядала не так, як більшість.

А як ти вважаєш, чи доречні такі “закиди” в цій ситуації? Чекаємо на твою думку у коментарях!

Твоє враження від прочитаного

Злий Злий
0
Злий
Мило Мило
0
Мило
Фігня Фігня
0
Фігня
Химерний Химерний
0
Химерний
Подобається Подобається
0
Подобається
О боже О боже
1
О боже
Круто Круто
0
Круто
Що за! Що за!
0
Що за!

Коментар 0

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Вона опублікувала це селфі в інтернеті. Через годину підписники дали її прикурити!