Вона позбулась дитини на 6-му місяці вагітності. Але її підтримали сотні жінок!


Героїню нашої сьогоднішньої розповіді звуть Ліндсі Парадіс. Їй 28 років, вона заміжня і з чоловіком Меттом проживає в місті Фредериксберг, який знаходиться в американському штаті Віргінія.

У наприкінці 2015 року Ліндсі завагітніла. Подружжя жило в передчутті швидкого поповнення в сімействі і навіть вибрали майбутньої дівчинці ім’я – Омара. Однак їх радість була недовгою…

Коли Ліндсі була на 18-му тижні, під час обстеження лікарі виявили щось недобре. На шиї ще ненародженого дівчинки стрімко розросталася пухлина.

Спочатку лікарі були налаштовані оптимістично і сподівалися, що хвороба призупиниться і Омарі можна буде допомогти після народження. Однак через два тижні пухлина збільшилася вдвічі!

Лікарі чесно зізналися, що шанси на виживання у дитини не більше одного відсотка, і приблизно така ж ймовірність одужати, якщо дитина не помре до пологів. Медики порадили перервати вагітність, адже зволікання загрожувало життю не тільки дитини, але і матері.

«Після 27-го тижня вже не можна буде витягти плід природним шляхом. Швидше за все, його доведеться діставати по частинах, адже операція в таких випадках небажана через великий ризик для жінки», — прокоментував ситуацію лікуючий лікар.

Після довгих роздумів і душевних мук Ліндсі і Метт взяли нелегке рішення і погодилися на аборт.

Особливу складність ситуація набула через законодавства, адже в Штатах аборти дозволені тільки до 14-го тижня. Після цього терміну перервати вагітність можна лише в декількох клініках при наявності медичних довідок. Так що Ліндсі змушена була їхати в інше місто!

20 лютого 2016 року лікарі ввели жінці препарат, який викликав передчасні сутички. Це сталося на 23-му тижні вагітності. Серце Омари майже відразу ж перестало битися, але батьки встигли потримати дитину на руках і попрощатися з нею. Через два дні дівчинку поховали. Втім, історія на цьому не закінчилася!

«Я була несамовита від люті, коли дізналася, що Трамп хоче позбавити жінок вибору. Всі його заяви про заборону абортів — це ідіократія чистої води! Якби я не змогла перервати вагітність на 23-му тижні, то навіть ніколи б не мала можливості потримати Омару на ручках і попрощатися з нею!»

Ліндсі приєдналася до групи активісток, які відстоюють права жінок на аборти в особливих випадках. «Я вважаю, що чиновникам легше буде прийняти правильне рішення, коли вони будуть знати реальні історії жінок. Звичайно ж, заборона абортів підвищить їх рейтинги, але скільки доль може бути поламано!» — підсумувала Парадіс.

Ліндсі виклала свою історію в фейсбуці, і цим записом поділилося більше 100 000 чоловік. А як ти ставишся до проблеми абортів особливих випадках? Обов’язково поділися своєю думкою в коментарях.

Твоє враження від прочитаного

Злий Злий
0
Злий
Мило Мило
0
Мило
Фігня Фігня
0
Фігня
Химерний Химерний
0
Химерний
Подобається Подобається
0
Подобається
О боже О боже
0
О боже
Круто Круто
0
Круто
Що за! Що за!
0
Що за!

Коментар 0

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Вона позбулась дитини на 6-му місяці вагітності. Але її підтримали сотні жінок!