Ця жінка живе в кімнаті площею 9 м² у Нью-Йорку, але всередині в неї все дуже затишно!


Добре відомо, що житло в Нью-Йорку коштує чималих грошей. Але головній героїні сьогоднішнього ролика, яку звати Феліс Коен, вдавалось жити в центрі Великого Яблука і платити за житло всього 700 доларів. Правда, заради цього їй доводилось йти на жертви. Втім, мені здається, що Феліс це навіть подобалось …

Справа в тому, що площа кімнати, в якій вона жила раніше, була менше 9 м². Але жінка все обставила настільки круто, що практично не відчувала незручностей.

Вона навіть звикла спати під стелею, хоча і зізнається, що спочатку її охоплювала паніка. Отже, дивись сам!

 

У цій кімнатці-студії Феліс прожила декілька років. Але раптом з’ясувалося, що жінка знімає комірчину нелегально в суборенду, про що вона навіть не підозрювала. Орендар відразу ж заявив, що збирається зробити в приміщенні ремонт і підняти ціну до 1200 доларів.

Феліc образилася і підшукала собі нове житло. Ймовірно, жінка зекономила кругленьку суму, так як змогла собі дозволити купити (!) квартиру в п’ять з половиною разів більшу, ніж та, яку вона знімала. Нова квартира Феліc знаходиться всього в декількох кварталах від колишньої. Спочатку квартира була виставлена на продаж за $ 375 тисяч, але потім ціна впала до $ 245 тисяч.

Ось як облаштувала свій новий дім Феліс.

Феліc Коен народилася і виросла в родині успішного адвоката, що спеціалізується на справах з банкрутства. Дівчина жила в повному достатку і її кімната була більш просторою, ніж знаменита мікростудія. Тому, що людина може задовольнятися зовсім малим, її навчили батько і дід, який вижив під час Голокосту.

Сама Феліc професійно займається організацією простору і її наймають для того, щоб вона допомогла зробити внутрішнє оздоблення будинків найбільш раціональним. Серед її клієнтів багато знаменитостей, наприклад, до її послуг вдавалися співачка і автор пісень Лиса Лоуб, актриса Джуді Голд, модель Наомі Кемпбелл та ін.

Ми в редакції в захваті від того, наскільки просто інколи можна зробити затишок навіть у маленькому приміщенні. А що думаєш ти? Ділись своїми роздумами у коментарях!

Твоє враження від прочитаного

Злий Злий
0
Злий
Мило Мило
0
Мило
Фігня Фігня
0
Фігня
Химерний Химерний
0
Химерний
Подобається Подобається
0
Подобається
О боже О боже
0
О боже
Круто Круто
0
Круто
Що за! Що за!
0
Що за!
Kate

Коментар 0

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Ця жінка живе в кімнаті площею 9 м² у Нью-Йорку, але всередині в неї все дуже затишно!