Після пожежі 65 % її шкіри обгоріло. Через 6 років сталося диво…


Знайти людину, яка приймає тебе таким, який ти є, з усіма перевагами і недоліками, — велике щастя. У житті дуже важлива підтримка коханої людини, особливо в скрутну хвилину. Цій дівчині дуже пощастило з молодим чоловіком, і зрозуміла вона це тоді, коли з нею трапилося нещастя.

Цю австралійську модель звуть Турія Пітт. Дівчина дуже любить активний спосіб життя, та й життя в цілому. У 2011 році вона брала участь в марафоні, який повністю змінив її долю.

Коли дівчина бігла, почалася пожежа. Сама того не помітивши, Турія потрапила у вогняну пастку. Вогонь практично зупинив життя дівчини: вона постаралася сховатися від нього між двома каменями і застигла в очікуванні, поки стихія вщухне.

Між камінням ставало все гарячіше і гарячіше, і вона вирішила втекти крізь вогонь. Саме тоді її тіло обгоріло. Дівчині дивом вдалося врятуватися…

Коли Турію доставили в лікарню, лікарі жахнулися! Вона отримала опіки III ступеня, 65 % її тіла обгоріло. Дівчині ампутували 4 пальця на лівій руці і 1 на правій. Наступні 2 роки Турія провела в лікарні.

Весь цей час поруч з дівчиною був її бойфренд, який навіть залишив роботу, щоб доглядати за постраждалою.

Коли Турія перебувала в реанімації, Майкл купив їй обручку з діамантом. А будь-який інший на його місці, найімовірніше, кинув би дівчину.

Коли Майкла запитали, чому він до сих пір з Турією, він гідно відповів: «Я одружився на її душі і характері, і вона єдина жінка, яка буде виконувати мої мрії».

Незважаючи на страшні опіки, Турія продовжувала брати участь в марафонах. Довгий час вона носила спеціальну маску, але потім зняла її, щоб показати своє обличчя світу.

Через пару років стало відомо, що Турія з коханим чекають дитину. Як кажуть медики, це справжнє диво!

#40weeks today. C’mon mate, #wherethebloodyhellareya ?! ?

A post shared by Turia (@turiapitt) on

We're frothing to meet you Baby Hoskin!

A post shared by Turia (@turiapitt) on

Практично всі популярні видання Австралії написали про радісну подію. У багатьох журналах Турія з коханим навіть з’явилася на обкладинках.

❤️?❤️

A post shared by Turia (@turiapitt) on

So pregnant my swimmer bottoms have disappeared ? #38weeks

A post shared by Turia (@turiapitt) on

Жінка знала, що пологи будуть для неї дуже болючими і навіть небезпечними, але все одно з нетерпінням чекала цієї миті. У 2017 році вона стала мамою прекрасного хлопчика Хакавая, з чим ми і вітаємо щасливих батьків.

Дуже зворушлива історія, чи не так? Якби у кожного був поруч така людина, як Пітт, мені здається, люди перестали б творити стільки дурниць і в усьому світі запанувало б щастя.

Люди, любіть одне одного! І ставте лайк, якщо вам сподобалася стаття.

Твоє враження від прочитаного

Злий Злий
0
Злий
Мило Мило
0
Мило
Фігня Фігня
0
Фігня
Химерний Химерний
0
Химерний
Подобається Подобається
2
Подобається
О боже О боже
0
О боже
Круто Круто
1
Круто
Що за! Що за!
0
Що за!
Vicky

Коментар 0

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Після пожежі 65 % її шкіри обгоріло. Через 6 років сталося диво…