Чоловік думав, що його дружина чекає на 5 дітей. Під час пологів розкрився обман.


Фантомна (помилкова) вагітність — маловивчений психологічний феномен. У цьому стані жінки всерйоз упевнені, що очікують малюка, а їх омані сприяють звичні симптоми: припинення менструального циклу, зростаючий живіт, лактація.

У 2013 році Пол Серва зустрів Барбару Б’єнвеню, і всього через 2 тижні відносин дізнався, що вона вагітна. Спочатку вона говорила, що чекає одного малюка, потім Пол дізнався про двійню. За короткий період він пережив новину про трійню, потім чотирьох дітей… У підсумку дружина сказала, що чекає п’ятьох!

Сімейство вирішило організувати кампанію зі збору коштів, адже не секрет, що прогодувати п’ятьох дітей досить важко. Разом з животом Барбари росло і сімейне благополуччя пари, а будинок завалювався дитячими речами.

На дев’ятому місяці жінка відчула перейми. Пол поспішив доставити її в відділення пологового будинку. Новина лікарів перевернула його світ з ніг на голову: весь цей час Барбара переживала помилкову вагітність. Але ж нещасний чоловік вже закупив ліжечка і назвав кожного з дітей!

Родичі Барбари запевняють, що вона аферистка. Вони розповіли, що раніше Барбара прикидалася смертельно хворою, нібито мала проблеми з серцем і навіть розповідала, що у неї рак. А її колишній хлопець зіткнувся з тією ж ситуацією, що і Пол: він точно так само не дочекався народження двійні.

Зараз жінка перебуває в кращому для неї місці: в психіатричній лікарні. Там їй допомагають впоратися з наслідками помилкової вагітності, але чи потрібно? Барбара воістину унікальна особистість, яка готова викручуватись над власним тілом заради вигоди…

Пол виявився досить наївним, повіривши Барбарі на слово. Чоловіка повністю поглинуло очікування п’ятьох дітей, і в стані ейфорії він і подумати не міг, що йому нахабно брешуть. Але ж на чисту воду аферистку вивели б аналіз крові або результати УЗД!

Невідомо, до речі, чому чоловік ні разу не поцікавився результатами УЗД чи не ходив з жінкою до лікаря. Якщо тебе вразила ця історія так само, як нас, поділись нею з друзями.

Твоє враження від прочитаного

Злий Злий
0
Злий
Мило Мило
0
Мило
Фігня Фігня
0
Фігня
Химерний Химерний
0
Химерний
Подобається Подобається
0
Подобається
О боже О боже
2
О боже
Круто Круто
0
Круто
Що за! Що за!
0
Що за!

Коментар 0

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Чоловік думав, що його дружина чекає на 5 дітей. Під час пологів розкрився обман.