Як виглядає дружина Володимира Зеленського, яку він приховує від ЗМІ та публіки


31 грудня 2018 року за 10 хвилин до настання нового року Володимир Зеленський зробив гучну заяву: у 2019-му він балотуватиметься в президенти України. Хтось з глядачів сприйняв дуже радісно новину і голосуватиме за улюбленця народу, хтось же навпаки вирішив, що Володимир — головний клоун країни, що зробив з себе в новорічну ніч посміховисько.

Ми не будемо у майбутній статті розбиратись у політичній кар’єрі найвідомішого коміка України, а поговоримо про те, що він приховує від ЗМІ — про його дружину. Зеленський ніколи не показує свою жінку і не обговорює особисте життя.

Свою головну і єдину любов він зустрів у 17 років. Володимир, нині відомий шоумен і актор, художній керівник шоу «95 квартал», не дивлячись на невисокий зріст (всього 166 см) завжди користувався популярністю в школі у дівчат.

Разом з ним у паралельному класі вчилася і Олена Кияшко, яку він чомусь навіть не запам’ятав. «Я знав усіх її однокласниць, а Олену — ні», — згадує шоумен. Одного разу, коли Зеленський вже вчився на першому курсі Криворізького економічного інституту, на вулиці він побачив Олену. На той момент йому було 17.

Володимир не знав, як попросити у дівчини номер телефону. Помітивши в її руках відеокасету з фільмом «Основний інстинкт», попросив подивитися. Так молодий чоловік отримав і номер телефону дівчини.

На той час Олена навчалася в будівельному інституті на архітектора і дружила з іншим хлопцем. Володимир любить згадувати, як усіма силами відбивав дівчину в суперника, а Олена каже, що нічого драматичного в цьому «трикутнику» не було. Вона просто спілкувалася з іншим хлопцем, нічого серйозного між ними не було.

Володимир зробив супернику джентльменську пропозицію: кого Олена вибере, той і залишається. Вибір дівчина зробила на користь Зеленського: «Він привернув мене порядністю, інтелігентністю, дотепністю. До того ж, мені ніколи з ним не було нудно!»

Батьки Олени поставилися до вибору дочки трохи скептично. Активний, іскрометний Володимир, який вже в той час був зіркою студентських капусників і учасником самодіяльного театру мініатюр, зовсім не був схожий на серйозну людину і надійного сім’янина. Спеціальність юриста, яку Володимир повинен був отримати після закінчення інституту, з ним взагалі не в’язалася.

Олена повністю занурилася в атмосферу, в якій знаходився її хлопець. Вона все частіше стала з’являтися на виступах за участю Зеленського, а потім і на репетиціях. Спочатку вона просто була присутня на мозкових штурмах, а потім мимоволі втягнулася, почала підказувати якісь смішні моменти, придумувала ситуації і мініатюри. Пізніше Олена Кияшко почала їздити по інших містах разом з колективом, і хтось запропонував їй стати повноправним автором текстів.

З найпершої зустрічі і Володимир і Олена розуміли, що їхні стосунки — це всерйоз і надовго. Молоді часто говорили про весілля, але з їхнім насиченим життям на пишне свято просто не вистачало часу.

Коли команда КВН «95 квартал» почала виступати у вищій лізі, Володимир не вилазив з «гастролей», дуже часто закохані розлучалися. Може, саме тому вони і не сварилися, часу на з’ясування стосунків було шкода.

У 2003 році Олена і Володимир зіграли весілля. Володимир розповідає, що пропозицію він зробив після перегляду дуже проникливого фільму в кінотеатрі. Він побачив в ньому дітей, і йому так захотілося власних, що відразу після сеансу він попросив у Олени руку і серце.

Олена розповідає, що все було набагато прозаїчніше. Просто в цей рік «95 квартал» вийшов зі складу КВН, і у молодих нарешті з’вився вільний час. У 2004 році у пари народилася дочка, яку подружжя назвало Олександрою.

Спочатку Олена турбувалася, чи не виросте чи дівчинка такою собі «пацанкою» під впливом такого сильного імені, але побоювання виявилися марними. А ще вона так само, як тато, любить виступати на сцені і дотепно жартувати. Можеш подивитися її виступ на шоу «Розсміши коміка. Діти». Якщо ти уважно придивишся, то побачиш у залі дружину Зеленського.

Олена, архітектор за освітою, ні дня не працювала за фахом, а відразу влилася в роботу всіх гумористичних проектів чоловіка. Роль сценариста їй вдається досить успішно, адже в Україні проект «Студія 95 квартал» обігнав за популярністю і КВН, і український «Сomedy club».

Навіть коли дочка була зовсім маленькою, їй вдавалося поєднувати роботу в «95-му кварталі» з домашніми клопотами та постійною турботою про дитину.

Лише в 2013 році, коли Олена народила другу дитину, сина Кирила, вона тимчасово відійшла від гумористичних справ. Володимир обожнює свою дружину, і навіть обмовився, що на гастролях часто не може заснути без неї: «Перевертався, кручусь. Бракує ноги, руки. Додому приїжджаю — засинаю як убитий».

Подумати ітльки, вони разом вже більше 23 років (з них 15 – у шлюбі)!  У 2019, коли Володимир балотується на пост Президента України, Олена Зеленська (Кияшко) повністю підтримує рішення свого чоловіка.

21 квітня 2019 року відбувся другий тур виборів Президента України, в якому переміг Володимир Зеленський.

Вітаємо Олену Зеленську (Кияшко) з набуттям статусу першої леді країни та віру в перемогу чоловіка.

Твоє враження від прочитаного

Злий Злий
3
Злий
Мило Мило
12
Мило
Фігня Фігня
5
Фігня
Химерний Химерний
2
Химерний
Подобається Подобається
34
Подобається
О боже О боже
5
О боже
Круто Круто
17
Круто
Що за! Що за!
1
Що за!

Коментар 0

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Як виглядає дружина Володимира Зеленського, яку він приховує від ЗМІ та публіки