24-річна жінка опублікувала своє фото з чоловіком. Через годину її знімок обговорював весь інтернет.


24-річної Джордан Кіркхем довелося пережити чимало випробувань. Все життя дівчина була незадоволена своєю зайвою вагою. При цьому вона потрапила в якесь порочне коло: чим більше Джордан засмучуваласб, тим більше вона їла. До тих пір, поки в 22 роки мати двох дітей не стала важити 140 кг.

Вага жінки завдавала їй не тільки психологічний дискомфорт. Її тіло також страждало від зайвих кілограмів. У американки були проблеми з диханням, пошкоджені суглоби, а вранці вона витрачала до 30 хвилин, щоб просто піднятися з ліжка.

У січні 2015 Джордан вирішила почати життя з нуля. Вона починає займатися спортом і дотримуватися здорового харчування. Деякий час по тому це дало перші результати.

Жінка була у нестямі від радості, коли її чоловік нарешті зміг підняти її на руки. Сльози буквально текли струмком…

Але були й інші проблеми, з якими їй довелося зіткнутися. Після того як Джордан втратила 60 кг зайвої ваги, на її тілі залишилася обвисла шкіра, з якої потрібно було щось робити.

При цьому Джордан сприймає свою шкіру як якийсь трофей, що нагадує про її досягнення. Вона викладає свої оголені фото в Інстаграм, демонструючи всім, чого вона змогла добитися.

Фотографії швидко розлетілися по всьому світу. Джордан знайшла багато людей, які підтримали її у важкий момент. Жінка каже, що у всіх є свої недоліки, а у неї в даний момент це звисаюча шкіра, яка важить близько 10 кг.

На операцію по видаленні шкіри необхідно близько 10 000 доларів. Зараз Джордан звернулася до своїх підписників в Інстаграмі за допомогою: кожен бажаючий може пожертвувати невелику суму, щоб допомогти жінці отримати тіло своєї мрії.

#transformationtuesday

A post shared by J O R D A A N S P A R K|?☠️ (@jordaan_spark_) on

Приклад Джордан ще раз показує, що за допомогою старанності і сили волі можна досягти всього. Особисто я впевнений, що з часом вона зможе знайти гроші на операцію, яка нарешті стане тріумфальним підсумком всіх її старань.

Якщо історія Джордан надихнула тебе, обов’язково поділися цим матеріалом зі своїми друзями і знайомими!

Твоє враження від прочитаного

Злий Злий
0
Злий
Мило Мило
0
Мило
Фігня Фігня
0
Фігня
Химерний Химерний
0
Химерний
Подобається Подобається
1
Подобається
О боже О боже
0
О боже
Круто Круто
2
Круто
Що за! Що за!
0
Що за!
Vicky

Коментар 0

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

24-річна жінка опублікувала своє фото з чоловіком. Через годину її знімок обговорював весь інтернет.