Американка Ніккі Вебстер важила 294 кг. Вона схудла, погодившись на одну небезпечну операцію…


Коли досягаєш дна, залишається тільки один шлях — вгору. Саме так і сталося з героїнею нашого матеріалу Ніккі Вебстер. З самого дитинства вона страждала розладом харчування, а у своє тридцятиріччя ледь не померла через зайву вагу.

У 34 роки Ніккі важила 294 кг! Все тому, що вона ніяк не могла побороти свій ненажерливий апетит. Жінка хотіла тільки одного — якомога швидше наїстися сповна, а засинаючи, думала про майбутній сніданок.

Життя товстої жінки перетворилось на справжнє пекло. Надмірна вага викликав біль по всьому тілу, якщо Ніккі стояла або сиділа. Через свою неспроможність жінка переїхала до батьків, які почали піклуватися про свою ​​доньку.

«Для мене моє тіло стало тягарем! Мені постійно боляче, я завжди втомлена… І просто не можу не їсти, розумієте? З кожним набраним кілограмом мені все більше і більше хочеться їсти, це нестерпно», — скаржиться на свою долю Ніккі.

Зайва вага перетворив молоду жінку у в’язня. Ніккі Вебстер твердо вирішила схуднути, але в її положенні ситуацію могла змінити тільки резекція шлунка  часткове видалення внутрішнього органу. Зменшення розміру шлунка допоможе побороти апетит і знизити вагу.

Через рік після операції жінка скинула 91 кг, в тому числі їй видалили 25 кг обвислої шкіри. Ніккі не впізнавала себе в дзеркалі, її перевтіленням захоплювалися рідні та близькі.

Ніккі Вебстер нарешті змогла покинути стіни будинку! Насамперед жінка купила нового одягу на багато розмірів менше і почала ходити на побачення. Вона дуже задоволена своїм прогресом і тепер мотивує інших своїм прикладом.

Жінка дуже вдячна за допомогу батькам і тепер теж допомагає іншим. Зараз вона доглядає за своїм молодшим братом, що страждає ДЦП. Бумеранг добра, по-іншому не скажеш!

Можеш подивитися, як виглядала Ніккі до схуднення, в ролику нижче.

Історія Ніккі Вебстер  черговий доказ того, що ніколи не пізно мінятися. Як то кажуть, терпіння і труд все перетруть. Залишається тільки захоплюватися ретельністю і наполегливістю цієї жінки!

Якщо ти теж думаєш, що вона  велика розумниця, поділися цією статтею з друзями!

Твоє враження від прочитаного

Злий Злий
0
Злий
Мило Мило
0
Мило
Фігня Фігня
0
Фігня
Химерний Химерний
0
Химерний
Подобається Подобається
1
Подобається
О боже О боже
0
О боже
Круто Круто
0
Круто
Що за! Що за!
0
Що за!
Vicky

Коментар 0

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Американка Ніккі Вебстер важила 294 кг. Вона схудла, погодившись на одну небезпечну операцію…