«Вона зруйнувала нашу сім’ю!» Мати дев’ятьох кинула все і поїхала до коханця в Гамбію.


Мати дев’ятьох дітей Гейді Гепуорт отримала доленосне послання від Сольє Джаллоу, вихідця з Гамбії. Африканець зв’язався із заміжньою жінкою через соцмережі, і за лічені дні у них закрутився роман. Дійшло до того, що горе-мати кинула все і поїхала погостювати до коханого.

44-річна Гейді вибрала чоловіка не по роках —  новий коханий був молодший від неї на 12 років. Жінка стверджує, що Сольє ніколи не просив у неї грошей, та й допомога у відкритті візи йому не потрібна, але уважний чоловік помітив часті перерахуванняз її карти. «У нього три бізнеси, навіщо йому мої гроші?» — Гейді впевнена в спроможності бойфренда.

Гепуорт з’явилася на британському шоу «Вільна жінка», щоб докладніше розповісти про те, що трапилося, але публіка не підтримала її. Крім того, колишній чоловік Гейді знайшов інформацію про шахрайство Сольє Джаллоу, а також дізнався його справжній вік — 24 роки.

«Відхиляйте подібні пропозиції в друзі. Такі люди переслідують лише одну мету — збагачення, і не відповідай вона на повідомлення, на гачок попався б хтось інший», — поділився думкою небайдужий користувач мережі.

Тим часом Гейді повністю виправдовує своє рішення. Гепуорт планувала від’їзд протягом трьох місяців, а молодших дітей залишила на рідну сестру. «Мені все одно, що про мене думають люди. Мені 44, я не дитина. Час покаже», — сказала вона на телепрограмі.

«Турботлива мама ніколи б не поїхала фліртувати з новим бойфрендом в Африку. Вона була люблячою матір’ю, але перетворилася на жахливу людину», — поскаржився колишній чоловік, Енді Гепуорт.

Хочеться вірити, що незабаром жінка отямиться і повернеться до дітей в сім’ю. Під приводом любові шахраї намагаються роздобути іноземне громадянство і переїхати на постійне місце проживання в розвинені країни.

Твоє враження від прочитаного

Злий Злий
0
Злий
Мило Мило
0
Мило
Фігня Фігня
0
Фігня
Химерний Химерний
0
Химерний
Подобається Подобається
1
Подобається
О боже О боже
1
О боже
Круто Круто
1
Круто
Що за! Що за!
0
Що за!
Vicky

Коментар 0

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

«Вона зруйнувала нашу сім’ю!» Мати дев’ятьох кинула все і поїхала до коханця в Гамбію.