Відмучившись 40 годин, жінка народила дівчинку. Потім лікар поглянув на пацієнтку і охнув.


Завдяки досягненням сучасної медицини лікарі сьогодні здатні підготуватися до будь-якого сюрпризу за місяці до моменту пологів. Більшість проблем зі здоров’ям як матері, так і немовляти відслідковуються заздалегідь. Таким чином медики отримують можливість уникнути небезпеки.

Деякі батьки, проте, свідомо відмовляються від наданих медициною можливостей. Дехто просто хоче зробити собі сюрприз і не дізнається заздалегідь стать дитини. Однак є й ті, хто повністю відмовляється від сеансів УЗД.

Для Ніколь Ціземер ця вагітність була першою, і вона сильно переживала. На щастя, все вказувало на те, що пологи пройдуть успіщно. Проте лікарі проводили пацієнтці далеко не всі запропоновані за регламентом процедури…

Подружжя Ціземер були прихильниками так званих природних пологів. Щоб звести ризик небажаних сторонніх втручань до мінімуму, вони вирішили обмежитися лише основними перевірками здоров’я вагітної.

Так, наприклад, Ніколь жодного разу не робили УЗД. А народжувати жінка збиралася в будинку, в компанії чоловіка і досвідченої акушерки. За всіма прогнозами дитина повинна була з’явитися на світ 30 січня. Але доля розпорядилася по-іншому…

29 грудня, за місяць до призначеного терміну, у жінки відійшли води. Домашні пологи в таких умовах відпадали, і Метт, чоловік Ніколь, повіз її до лікарні. Дорога, яка зазвичай займала лічені хвилини, на цей раз відняла добрі дві години: трасу засипало снігом!

Трохи менше двох діб жінка провела на операційному столі. Лікарі самовіддано боролися за життя породіллі та її дитини.

Але коли фахівці зітхнули з полегшенням, прийнявши крихітну Блеклі Фейт, виявилося, що у Ніколь двійня. Це здивувало навіть медиків, а батьки були просто приголомшені!

Так як майбутня мати жодного разу не проходила УЗД, то до появи двійні ніхто заздалегідь не готувався. На щастя, лікарі не схибили, і через ще одну годину маленький Кейд Меттью вже лежав поруч зі своєю сестричкою. Фахівці потрудилися на славу: діти з’явилися на світ цілими і неушкодженими.

Подружжя Ціземер зовсім не очікували близнюків. Ніколь і Метт щасливі, проте визнають: тепер їм доведеться внести в свої плани масу змін.

Батьки вважають цих діточок справжнім подарунком згори. «Так небеса показують нам: насправді все в нашому житті відбувається з волі Бога», — сказала пізніше молода мати.

А що ти думаєш про цю історію? Поділися своєю думкою з друзями!

Твоє враження від прочитаного

Злий Злий
0
Злий
Мило Мило
0
Мило
Фігня Фігня
1
Фігня
Химерний Химерний
1
Химерний
Подобається Подобається
0
Подобається
О боже О боже
0
О боже
Круто Круто
0
Круто
Що за! Що за!
0
Що за!

Коментар 0

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Відмучившись 40 годин, жінка народила дівчинку. Потім лікар поглянув на пацієнтку і охнув.