Жінка народила 3 темношкірих немовлят. Батько дітей, побачивши їх, розплакався.


Незважаючи на те, що на дворі XXI століття, в суспільстві продовжує існувати расизм і всілякі забобони. Багато людей зберігають обмежені і надмірно спрощені погляди на те, якою має бути сім’я.

Аарон і Рейчел Хелберт довелося особисто зіткнутися із забобонами і засудженням. Хоча, насправді, ці двоє заслуговують величезної поваги за сміливе рішення, яке вони колись разом прийняли.

Спочатку Хелберти усиновили двох дітей. Але не зупинилися на цьому, коли дізналися про можливості усиновлення ембріонів. Батьки були сповнені рішучості взяти на виховання ще більше дітей. І така несуттєва для подружжя річ, як колір шкіри, не змогла їм перешкодити.

Аарон і Рейчел попрямували в банк донорських ембріонів і знайшли там близнюків, яких вирішили зробити своїми дітьми. Але і це ще не щасливий кінець їх дивовижної історії. У ній є несподіваний поворот…

Аарон і Рейчел Хелберт давно мріяли стати батьками, але Рейчел не могла завагітніти. Тоді вони вирішили всиновити двох дітей: хлопчика і дівчинку. Однак рішення молодих батьків викликало негативну реакцію, а все тому, що діти були темношкірими.

«Ми знали, що біла пара з темношкірими дітьми викличе безліч різних реакцій, особливо на півдні країни. У супермаркеті Walmart завжди знайдеться якась літня біла жінка, яка буде дивитися на нас з явною відразою або афро-американка, яка буде невдоволено качати головою», — розповідає Аарон.

Але Аарон і Рейчел були дуже щасливі і пишалися своєю невеликою сім’єю.

Коли пара дізналася про можливість пересадки донорських ембріонів, вони вирішили скористатися цим прекрасним шансом. Рейчел імплантували два афро-американських ембріони, які були заморожені більше 15 років тому.

 

Через шість тижнів пара вирушила до лікаря, який жив у Гондурасі, за своїми крихітними ембріонами. Але Аарона і Рейчел очікував сюрприз.

Сімейство розповідає: «Ми почали описувати лікарю нашу ситуацію іспанською мовою (поганою іспанською, якщо бути точним). Він кілька разів поставив запитання, чи впевнені ми в тому, що Рейчел хоче пересадити ембріони. Оскільки ми були абсолютно впевнені в цьому, ми відповіли ствердно».

Незабаром пара дізналася, що один з ембріонів розділився в матці Рейчел на дві частини. Вона дійсно була вагітна, але не близнюками, а трійнею!

Пологи пройшли добре, і незабаром Аарон і Рейчел стали батьками не двох, а вже п’яти чудових темношкірих дітей.

«Нам дуже приємно отримувати підтримку від наших друзів і родичів. Збулась наша з Рейчел мрія. У нас є сім’я, яка, може, і не схожа на звичайні сім’ї, але ми увійшли в історію нашої країни»,   сказав Аарон.

«Під час вагітності Рейчел я відчував величезну радість, коли спостерігав за своїми дітьми з темно-коричневою шкірою і волоссям-пружинками, як вони цілували зростаючий живіт моєї білої дружини. Щовечора діти бажали добраніч своїм трьом зростаючим в маминому животі сестрам, а зараз, коли бажають дівчаткам солодких снів, самі цілують їх милі маленькі личка».

Хіба це не чудово?

Аарон прекрасно описує свою сім’ю: «Я пам’ятаю, як мій знайомий, який також проходив процедуру усиновлення, сказав мені, що він завжди хотів, щоб його сім’я була схожа на маленьку Організацію Об’єднаних Націй. Коли я дивлюся на свою зростаючу сім’ю, я бачу цю ідеальну картину».

Подивись відео про життя сім’ї Хелберт:

Любов до дітей важливіше різниці у ДНК, крові і кольору шкіри!

Будь ласка, поділись історією сім’ї Хелберт, якщо ти згоден з тим, що всі люди рівні і всі мають право створювати власні сім’ї без осуду інших.

Твоє враження від прочитаного

Злий Злий
0
Злий
Мило Мило
1
Мило
Фігня Фігня
0
Фігня
Химерний Химерний
0
Химерний
Подобається Подобається
1
Подобається
О боже О боже
0
О боже
Круто Круто
0
Круто
Що за! Що за!
0
Що за!
Vicky

Коментар 0

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Жінка народила 3 темношкірих немовлят. Батько дітей, побачивши їх, розплакався.