42-річна британка народила 20-ту дитину. Тільки поглянь, як виглядає їх звичайна сімейна вечеря!


Коли ми дізналися історію, про яку зараз тобі розповімо, згадали радянський фільм «Одного разу двадцять років потому». Там героїня Гундарєвої прийшла на зустріч з випускниками та в цей час згадує минуле, тому що вона багатодітна мати. Пригод в її житті вистачає…

У головної героїні цього матеріалу, британки Сью Редфорд, 20 дітей. Близько року тому вони з чоловіком дізналися, що стануть батьками в 20-й раз. Тоді вони зробили фотографію, на якій був зображений знімок УЗД з підписом: «10 хлопчиків і 9 дівчаток. Ця дитина стане 20-ю».

Рівна кількість дівчат і хлопців не вийшла. На світ з’явився ще один хлопчик. Сью говорить, що вони дуже раді і постараються закінчити на цьому круглому красивому числі.

Зі своїм чоловіком Ноелем, який на 4 роки старший за неї, Сью познайомилася, коли їй було 7 років. Уже в 14 вона народила першу дівчинку, яку назвали Кріс. Пізніше до неї приєдналися всі інші.

Цікаво, що чоловік Сью зробив собі вазектомію, коли дружина була вагітна 9-ою дитиною. Але потім пара захотіла ще дітей, і була проведена зворотна операція.

Пара зізнається, що після народження Кріс в такому ранньому віці, вони не могли навіть подумати, що в підсумку стануть батьками ще 19 раз. Ніякої додаткової допомоги від держави родина не отримує. У батька сімейства є свій бізнес з виробництва пирогів.

У тиждень на продукти Редфорд витрачають близько 300 фунтів. Також вони виділяють по 100 фунтів на дні народження і велику суму на Різдво. Крім цього, сім’я раз на рік відпочиває за кордоном.

У 2013 році про них зняли реаліті-шоу. Тоді у пари було ще 16 дітей…

Живе сім’я у великому будинку з десятьма спальнями, який оцінюється приблизно в 240 тисяч фунтів.
Крім дітей, які є в родині, одна вагітність була невдалою. Хлопчик, якому вже підібрали ім’я Алфі, загинув на 23-му тижні. Зате Сью і Ноель уже не тільки батьки, а й бабуся з дідусем. У старшої дочки до цього часу є власні діти.

Мені складно уявити себе на місці когось з цієї сім’ї, неважливо – батьків або дітей. Але вони щасливі і готові насолоджуватися своїми малюками.

Як ти думаєш, варто заводити стільки дітей? Невже всі вони отримують досить батьківської уваги і тепла? Своїми версіями поділися в коментарях до цього матеріалу!


Подобається публікація? Тоді поділись нею з друзями у соцмережах!

-1
-1 points

Твоє враження від прочитаного

Злий Злий
0
Злий
Мило Мило
1
Мило
Фігня Фігня
0
Фігня
Химерний Химерний
0
Химерний
Подобається Подобається
1
Подобається
О боже О боже
0
О боже
Круто Круто
0
Круто
Що за! Що за!
0
Що за!
Kate

Коментар 0

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

42-річна британка народила 20-ту дитину. Тільки поглянь, як виглядає їх звичайна сімейна вечеря!