Як зараз виглядає Женя Лебедин, хлопчик-янгол, якому вже 13 років


Женя Лебедин – успішний український актор, який зявився на екранах з 4-річного віку. З кожним роком він відточує акторську майстерність і поповнює фільмографію. Так, до 13 років в його послужному списку накопичилося 30 ролей! І на цьому багатообіцяючий лицедій зупинятися не збирається.

Женя Лебедин

Можливість блиснути акторським талантом підвернулася Жені абсолютно випадково. Родичі розіслали знімки малюка в агентства. Пару дзвінків, і Лебедин вже знімався в рекламі. Дійсно, зовнішність і чарівність зіграли акторові на руку. Уже в 5-річному віці відбувся кінодебют Євгенія.

З самого початку хлопець зрозумів, що акторське мистецтво – це його покликання. Якимось чином Женя встигає жонглювати зйомками кіно і виступами на театральних підмостках. При цьому заради чергової ролі хлопець готовий пожертвувати волоссям: відстригти або перефарбувати.

Пам’ятаєш його виступ в 2015 році на шоу “Маленькі гіганти”?

До речі, гонорари зі зйомок хлопчик на дрібниці не витрачає. Лебедин відкладає кошти на навчання в престижній академії кіно в Нью-Йорку. У хлопчика наполеонівські плани, поки що все йде чудово. Навчається Женя на відмінно, ходить у звичайну освітню школу.

Зараз Жені 13 років. Пристрасть до сцени у Лебедина збереглася, але з’явилися і нові захоплення — він захопився кікбоксингом. Вважає, що кожен чоловік повинен вміти постояти за себе. Але поки що миловидний хлопчина з ангельською зовнішністю не встиг позайматися в спарингу.

Він тренується в порожньому залі, причому приходить на заняття з самого ранку. По суті, тренування дозволять Жені постояти за себе і точно допоможуть виглядати більш органічно в кадрі в певних ролях. Найвідданіші шанувальники сподіваються, що в майбутньому Євген і сам буде знімати фільми.

Фанати дякують батькам Жені за виховання такого прекрасного хлопця. Інші підкреслюють, що вже в 13 років Лебедин – відмінний помічник в сім’ї.

Деякі вважають, що хлопця на екранах занадто багато, а більшість його ролей однотипні.
Ми ж не погоджуємось з такою думою.

Ось тут можеш глянути як виглядає Женя у 2020 році. А якщо додивишся до кінця — то взнаєш, на що він збирає гроші.

Розкажи, а тобі подобається цей актор? Пам’ятаєш його маленьким?

Раніше ми розповідали про різні поулярні українські ТВ-шоу.

А також публікували цитати Ліни Костенко.

Твоє враження від прочитаного

Злий Злий
0
Злий
Мило Мило
0
Мило
Фігня Фігня
0
Фігня
Химерний Химерний
0
Химерний
Подобається Подобається
5
Подобається
О боже О боже
2
О боже
Круто Круто
2
Круто
Що за! Що за!
0
Що за!

Коментар 0

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Як зараз виглядає Женя Лебедин, хлопчик-янгол, якому вже 13 років