Ось що корисного можна зробити з рулону старих шпалер


Кожен, хто хоча б раз в житті робив ремонт, знає, що вгадати з кількістю шпалер просто неможливо. Або залишиться цілий рулон, або не вистачить маленького шматочка і доведеться докупити цілий рулон. У будь-якому випадку, в кожній хаті десь так припадає пилом рулончик-другий старих непотрібних шпалер. Чому б не пустити їх на добру справу?

Редакція “Популярне” розповість, як зробити жалюзі зі старих шпалер своїми руками і не дати рулонам пропадати дарма. Нижче буде відео, в якому жіночка наочно продемонструє, як це робиться. А поки давай розберемося, що тобі знадобиться, аби створити цю красу.

Тобі знадобиться:

шпалери
лінійка
мотузка
фіксатори
шило
ножиці
двосторонній скотч
клей ПВА

Процес виготовлення жалюзі:

Перш за все тобі необхідно виміряти ширину і висоту вікна. Тобі знадобляться шпалери такої ж ширини, як вікно, а висотою в півтора вікна, щоб при повному закритті вікна наші жалюзі не розтягувалися повністю, а залишали красиві складочки. Після всіх вимірів і обчислень відріж необхідні шматки шпалер.

Якщо твої шпалери не відповідають ширині вікна, засмучуватися не варто. Завжди можна збоку додати додаткову смужку. Чесно кажучи, з смужками по боках жалюзі виглядають навіть гарніше.

Додаткові смужки потрібно приклеїти по обидва боки на клей ПВА. Залиш їх на деякий час, щоб клей просох.

Тепер приступимо безпосередньо до створення жалюзі. За допомогою лінійки склади шпалери гармошкою. Згадай спекотні літні дні в дитинстві і те, як ти робив віяло, щоб захиститися від спеки. Тут принцип той же. Ширина складок повинна складати приблизно 4 сантиметри.

Можна зробити розмітку по всій довжині шпалер і загинати по цих лініях, а можна відміряти лише першу складку, а після все робити на око. Тут вже все залежить від твоєї майстерності. Чесно кажучи, нерівність складок буде зовсім непомітна.

Після того як ти склав гармошкою весь шматок шпалер, їх потрібно скласти навпіл. На згині буде центр жалюзі, саме там необхідно шилом зробити наскрізний отвір.

Далі візьми мотузку довжиною на 20-30 см більше довжини вікна. За допомогою великої голки просмикни мотузку в фіксатор (звичайний фіксатор від одягу, його можна купити в будь-якому магазині швейної фурнітури) і опусти його в самий кінець мотузки.

Тепер просмикни мотузку через наскрізний отвір в шпалерах так, щоб фіксатор виявився знизу. Тримай верхній край мотузки скотчем, щоб вона не вислизнула.

На верхній край шпалер додай дві смужки двостороннього скотча. Тепер залишилося тільки прикріпити жалюзі на вікно. Ось все і готово.

А ось і обіцяне відео, в якому ти можеш подивитися весь процес створення жалюзі.

Вийшла дуже красива і бюджетна деталь інтер’єру. До того ж дуже корисна, влітку врятує від спеки і захистить кімнатні рослини, що стоять на підвіконні. Бери і роби, успіхів!

А чи є у тебе ідеї створення незвичайних виробів зі старих речей? Якщо так, то обов’язково поділися з нами в коментарях.

Твоє враження від прочитаного

Злий Злий
0
Злий
Мило Мило
0
Мило
Фігня Фігня
0
Фігня
Химерний Химерний
0
Химерний
Подобається Подобається
1
Подобається
О боже О боже
0
О боже
Круто Круто
0
Круто
Що за! Що за!
0
Що за!

Коментар 0

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Ось що корисного можна зробити з рулону старих шпалер