Володимир Зеленський зустрівся зі світовими зірками кіно.


14 вересня світ відзначає День кіно. З цієї нагоди Президент України Володимир Зеленський згадав слова екс-політв’язня режисера Олега Сенцова, який сказав днями, що тепер планує «знімати кіно» і «жити».

«Для нього, для мене і для всіх українських режисерів, продюсерів та акторів кіно – це ще одна любов, не схожа на інші. Прийшов час довести цю любов», – написав Зеленський.

Він зазначив, що в країні ще слід налагодити весь процес кіновиробництва – починаючи від зйомок до дистрибуції та розвитку кінотеатрів.

Зеленський написав, що на цьому тижні в Парламенті було прийнято законопроект про «rebates» (знижки для творців фільмів, – ред.).

«Його (законопроекту, – ред.) остаточне затвердження зробить територію України привабливою для іноземного кінобізнесу», – зазначив Президент.

View this post on Instagram

Декілька днів тому Олег Сенцов сказав, що тепер планує займатися двома чудовими речами – знімати кіно та жити. Для нього, для мене і для всіх українських режисерів, продюсерів і акторів кіно – це ще одна любов, не схожа на жодну іншу. Настав час цю любов засвідчити. Невичерпний креатив, ідеї, герої, історії та натхнення – у багатьох українських майстрів якісні кінопроекти вже давно вималювалися в уяві. Залишається тільки знімати й показувати їх світові. Я мрію і зроблю все, щоб Україна стала потужною кінематографічною державою. Ми маємо налагодити весь кінопроцес – від зйомок до дистрибуції та розвитку кінотеатрів, щоб український кіношник презентував свій самобутній і сучасний мистецький почерк вдома та на міжнародних екранах. На цьому тижні новий парламент уже здійснив перший крок на шляху до цієї мети, попередньо схваливши законопроект про rebates. Остаточне його затвердження зробить територію України сприятливою для іноземного кінобізнесу. Отже, наші кіновиробники отримають неоціненне – міжнародний досвід, зростання виробництва та багатомільйонні інвестиції. Ми повинні дати українським кінематографістам можливість робити дві чудові речі – знімати кіно та жити. Сьогодні я не просто вітаю з Днем українського кіно. Як вибагливий глядач я разом із мільйонами українців чекаю на захопливі кіноновинки вже у найближчому майбутньому! Створимо українське кіно разом!

A post shared by Володимир Зеленський (@zelenskiy_official) on

Крім того, протягом останніх днів Зеленський зустрівся із світовими зірками кіно, такими як Робін Райт («Картковий будинок»), уродженкою України Мілою Куніс та її чоловіком Ештоном Кутчером, та декількома іншими. З цього приводу Президент зазначив у своєму Інстаграмі:

«Протягом двох днів мав кілька неймовірно цікавих і важливих зустрічей із зірками світового кіно. Вчора говорили зі сценаристом і продюсером уже культового серіалу «Чорнобиль» Крейгом Мезіном, ввечері, під час форуму YES мав приємність поспілкуватися з неперевершеною Робін Райт. Сьогодні зустрівся з уродженкою України Мілою Куніс та актором і продюсером Ештоном Кутчером. З усіма мали плідну бесіду про кіно, зокрема про розвиток української кіноіндустрії, а також про шляхи залучення інвестицій у неї, особливо з огляду на те, що наша країна зробила перший вагомий крок до впровадження системи rebates.
Звертаюся до представників світової кіноспільноти. Двері України відкриті для вас. Ми маємо все задля того, щоб знімати якісне кіно – і чудові локації, і «прокачаних» фахівців, і належну технічну базу. Давайте створювати шедеври разом!»

View this post on Instagram

Протягом двох днів мав кілька неймовірно цікавих і важливих зустрічей із зірками світового кіно. Вчора говорили зі сценаристом і продюсером уже культового серіалу «Чорнобиль» Крейгом Мезіном, ввечері, під час форуму YES мав приємність поспілкуватися з неперевершеною Робін Райт. Сьогодні зустрівся з уродженкою України Мілою Куніс та актором і продюсером Ештоном Кутчером. З усіма мали плідну бесіду про кіно, зокрема про розвиток української кіноіндустрії, а також про шляхи залучення інвестицій у неї, особливо з огляду на те, що наша країна зробила перший вагомий крок до впровадження системи rebates. Звертаюся до представників світової кіноспільноти. Двері України відкриті для вас. Ми маємо все задля того, щоб знімати якісне кіно – і чудові локації, і «прокачаних» фахівців, і належну технічну базу. Давайте створювати шедеври разом!

A post shared by Володимир Зеленський (@zelenskiy_official) on

А який твій улюблений український фільм? Ділися з нами у коментарях!

Твоє враження від прочитаного

Злий Злий
0
Злий
Мило Мило
0
Мило
Фігня Фігня
0
Фігня
Химерний Химерний
0
Химерний
Подобається Подобається
2
Подобається
О боже О боже
0
О боже
Круто Круто
0
Круто
Що за! Що за!
0
Що за!
Kate

Коментар 0

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Володимир Зеленський зустрівся зі світовими зірками кіно.