Володимир Зеленський опинився на обкладинці Time.


Журнал Time помістив на обкладинку свого випуску, який вийде 16 грудня, фото президента України Володимира Зеленського з заголовком: «Людина посередині. Український президент Володимир Зеленський спійманий в пастку між Путіним і Трампом».

Анонс інтерв’ю вийшов кілька днів тому.

Президент стежив за ходом справи про імпічмент Трампа, був в курсі пред’явлених йому звинувачень. Зокрема, про те, що нібито президент США чинив на нього тиск, вимагаючи розслідування відносно сина його головного опонента на виборах 2020 року – Джо Байдена, в обмін на військову допомогу Україні. Зеленський в черговий раз відкинув звинувачення в неформальній угоді «послуга за послугу».

«Я ніколи не розмовляв з президентом Трампом з позиції «послуга за послугу». Це не моє. Я не хочу, щоб ми виглядали як жебраки. Але ми на війні. Якщо ви є нашим стратегічним партнером, ви не можете нічого блокувати для нас. Я думаю, що це просто справедливо. Це не «послуга за послугу».

Коли Зеленського запитали, чи довіряє він Путіну, той відповів: «Я взагалі нікому не довіряю. Політика – не точна наука. Ось чому в школі я любив математику. Ніхто не заслуговує на довіру. Просто у кожного є свої інтереси».

З приводу майбутнього “нормандського саміту” Зеленський зауважив, що на попередні “нормандские зустрічі” учасники приходили без очікувань, що щось станеться. З приводу зустрічі 9 грудня президент України також висловився досить песимістично.

У той же час Зеленський підкреслив: «Я б ніколи не хотів, щоб Україна була місцем на карті, на шахівниці великих світових гравців, щоб хтось міг кинути нас, використовувати нас як прикриття, як частина якоїсь угоди».

А як тобі така позиція Президента? Ділися думками у коментарях!

Твоє враження від прочитаного

Злий Злий
1
Злий
Мило Мило
1
Мило
Фігня Фігня
2
Фігня
Химерний Химерний
1
Химерний
Подобається Подобається
3
Подобається
О боже О боже
0
О боже
Круто Круто
3
Круто
Що за! Що за!
1
Що за!
Kate

Коментар 0

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Володимир Зеленський опинився на обкладинці Time.