Загадка на логіку: якої помилки припустився художник?


Величезний потік інформації, який щодня обрушується на наші голови, дозволяє постійно отримувати найцікавішу інформацію. В інтернеті можна оформити підписку на найпотрібніші джерела, щоб отримувати корисне для себе.

Але в достатку інформаційного шуму часом так складно відшукати дійсно важливі факти. І щоб легко відсікати непотрібне, потрібно розвивати логічне мислення.

Для цього прекрасно підходять логічні задачки. Адже вони вдосконалюють пам’ять, концентрацію і розумову діяльність в цілому.

Перевага логічних задач ще й в тому, що вони прекрасно підходять як для молодих людей, допомагаючи їм реалізувати потенціал, так і для літніх, тренуючи їх розумову діяльність. Також вони розвивають уважність.

Професор Чірман з Колорадського університету впевнений, що мозок – орган, який подібно м’язам можна тренувати. І чим правильніше людина тренує свій мозок, тим більшою активною розумовою діяльністю він здатний похвалитися.

Представляємо тобі одну з таких задач. Працюючи над картиною, художник навмисне припустився однієї логічної помилки. Подивися уважно на картину і знайди її.

Все ще не можеш знайти? А якщо ми підкажемо, що помилку слід шукати на задньому плані?

Груба помилка полягає в тому, що за мостом немає річки. Вода забігає під міст, але зі зворотного боку не виходить. Досить проста загадка, але не кожен її розв’язує.

Ось тобі ще одна логічна задачка. Художник знову припустився помилки, причому досить серйозної.

І щоб її помітити, потрібно уважно розглянути не тільки зображення затишної кімнати. Якщо ти подивишся на календар, то побачиш дату – 31 червня. Але ж в червні всього 30 днів.

І ось ще одна задачка, яка взята з радянських підручників. Можливо, ще наші дідусі і бабусі стикалися з її рішенням. Потрібно знайти 5 помилок на зображенні.

Складно знайти навіть одну? Зверни увагу на будинок праворуч і його нумерацію. Оглянь все зображення в цілому.

На останній картинці часом знаходять більше 5 помилок художника. А скільки вдалося знайти тобі? Поділися в коментарях!

Твоє враження від прочитаного

Злий Злий
3
Злий
Мило Мило
4
Мило
Фігня Фігня
13
Фігня
Химерний Химерний
1
Химерний
Подобається Подобається
6
Подобається
О боже О боже
1
О боже
Круто Круто
6
Круто
Що за! Що за!
12
Що за!
Kate

Коментар 0

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Загадка на логіку: якої помилки припустився художник?