Задача інспектора Варніке: хто з цих людей вкрав браслет?


Знаменитий інспектор Варніке з’явився на сторінках німецького журналу “Ойленшпігеля” завдяки творчості художника Гарі Паршал.

А російською мовою ці загадкові історії, які з блиском розкривав цей детектив, публікувалися в журналі “Наука і життя” в 60-х роках минулого століття. Вони вчили читачів не тільки правильно мислити і міркувати, але і розвивали у них спостережливість і уважність. І до сих пір ці історії не втратили своєї актуальності і привертають до себе великий інтерес любителів подібних завдань.

Інспектор Варніке прославився тим, що він в одну мить розплутував найскладніші й заплутані злочини. Його гострому розуму, проникливості і пам’яті можна тільки позаздрити.

Задача Варніке “Знайди злодія”

Одного разу спекотним літнім днем ​​інспектор Варніке вирішив відпочити на березі річки. Раптово він почув жіночий плач і поспішив на допомогу:

– В чому справа? Що сталося? – запитав він у дівчини, що ревіла на березі. – Будь ласка, заспокойтеся і розкажіть все по-порядку.

– Вам добре говорити! Адже ви навіть уявити собі не можете, наскільки дорогий для мене був цей браслет, – промовила дівчина крізь сльози. – Я приходжу на цей пляж кожен день. Щоб рука засмагла рівномірно, я зняла браслет і поклала його поруч на книгу. Потім я ненавмисно задрімала, а коли прокинулася, його вже не було…

Інспектор Варніке на хвилину задумався. На піску біля жінки не було інших слідів, крім відбитків ніг самої потерпілої. Сторонніх людей на пляжі сьогодні теж не було, інакше інспектор би їх помітив.

Викрасти браслет міг тільки хтось із постійних відвідувачів пляжу, які обступили інспектора. Детектив озирнувся навколо і через мить зрозумів, хто міг це зробити.

А ти зможеш здогадатись, хто з цих людей злодій? Хто вкрав браслет?

Відповідь:

Виявилося, що крадіжку скоїв чоловік з вудкою! Тільки він міг дістати браслет, не залишаючи при цьому слідів на піску.

Тобі подобаються задачі такого типу? Хотів колись у дитинстві стати детективом?

Твоє враження від прочитаного

Злий Злий
0
Злий
Мило Мило
0
Мило
Фігня Фігня
0
Фігня
Химерний Химерний
0
Химерний
Подобається Подобається
1
Подобається
О боже О боже
0
О боже
Круто Круто
1
Круто
Що за! Що за!
0
Що за!

Коментар 0

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Задача інспектора Варніке: хто з цих людей вкрав браслет?