12 королівських «не можна». Що категорично заборонено робити Меган Маркл після одруження з принцом Гаррі.


Кожен раз, коли ти мрієш бути на місці Меган Маркл або Кейт Міддлтон, варто згадати про те, від чого їм довелося відмовитися, щоб стати дружиною принца. Як тільки вони увійшли в королівську сім’ю, їхнє вільне життя закінчилося.

Ми вирішили розібратися в королівських заборонах, з якими тільки доведеться змиритися герцогині Сассекській. Про найдивніші з них ми і розповімо тобі! Ох і непросте життя дружини…

Не можна сидіти в соцмережах

Навряд чи можна знайти зараз сучасну молоду людину, яка не користується соцмережами. Колись у Меган був популярний блог і аккаунт в Інстаграмі, де вона частенько постила селфі. Тепер же від її імені будуть «говорити» тільки офіційні сайти Кенсингтонського палацу.

Не можна називати інших членів королівської сім’ї на ім’я

Ні, в особистій бесіді їй цього, звичайно, ніхто не заборонить. Але на публіці вона повинна звертатися до них тільки по титулу. Ех, ніяких тобі Катька або Катюха…

Не можна ходити на шопінг або робити що-небудь публічно поодинці

Тепер і кроку ліворуч не ступиш без придворного оточення і помічників. Інтроверти такого б точно не оцінили!

Не можна голосувати на виборах у Великій Британії

Члени британської королівської сім’ї не можуть голосувати, оскільки їх думка може сильно вплинути на результат виборів. Те ж стосується і політичних висловлювань на публіці.

Не можна фарбувати нігті яскравим лаком

Представниці королівської родини не нарощують нігті і не користуються темними або яскравими відтінками лаку. Кажуть, Меган слідує цьому правилу, як тільки почала відвідувати офіційні заходи разом з Гаррі.

Не можна давати автографи

Члени королівської сім’ї не дають автографи з однієї простої причини: їх можуть використовувати і підробити. Меган в статусі нареченої вже порушувала цю традицію.

Не можна лягати спати до того, як це зробить Її Величність

Якщо королева і герцогиня Сассекська буде захочуть йти спати, останній доведеться почекати, поки засне Її Величність, і тільки після цього укладатися самій. Інакше це буде вважатися поганим тоном. Мабуть, найдивніше правило. А раптом у королеви безсоння?

Не можна носити відверті речі і показувати оголені ноги

Мусимо визнати, що ще до знайомства з Гаррі Меган не помічали в пікантному одязі, але тепер їй доведеться відмовитися навіть від улюблених коротких суконь.

Не можна сидіти, закинувши ногу на ногу

І не розслабишся ні на хвилиночку тепер! Жінки з королівської сім’ї сидять тільки певним чином. Забороняється закидати ногу на ногу або розсовувати коліна. Дозволяється схрестити щиколотки, нахиливши при цьому ноги в сторону.

Не можна працювати

Горе-то яке! Членам британської королівської сім’ї заборонено обіймати будь-які посади. Замість цього вони займаються різними соціальними проектами. Наприклад, герцоги Кембриджські ведуть освітній проект, пов’язаний з проблемами психічного здоров’я британців.

Меган відмовилася від своєї акторської кар’єри, яку вона так довго і наполегливо вибудовувала. І це після приголомшливого успіху в «Форс-мажорах»!

Не можна показувати почуття до чоловіка на публіці

Перший іспит Меган з успіхом провалила. Під час свого першого офіційного виходу після весілля герцогиня Сассекська ніжно обіймала Гаррі. Тепер ніяких тобі почуттів на публіці.

Не можна вимовляти заборонені слова

Виявляється, в кодексі поведінки монархів є цілий список слів, які вони не можуть вживати, оскільки вони вважаються вульгарними або просторіччям. Мабуть, найчудовіші приклади: perfume (парфуми), dad (тато), posh (шикарний) і living room або lounge (вітальня).

Таке відчуття, що життя королівської сім’ї — це суцільні заборони, але Меган, як і Кейт Міддлтон знали, на що йде. З іншого боку, якщо ти поруч з коханим, хіба мають значення якісь умовності?

Твоє враження від прочитаного

Злий Злий
0
Злий
Мило Мило
0
Мило
Фігня Фігня
0
Фігня
Химерний Химерний
0
Химерний
Подобається Подобається
1
Подобається
О боже О боже
0
О боже
Круто Круто
0
Круто
Що за! Що за!
0
Що за!
Vicky

Коментар 0

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

12 королівських «не можна». Що категорично заборонено робити Меган Маркл після одруження з принцом Гаррі.