16 заборонених фотографій британської королівської сім’ї.


Напевно, всі дівчатка колись хотіли стати принцесами, а хлопчики — принцами. Адже у них життя, про яке проста людина може тільки мріяти. Це так, проте в британській королівській сім’ї існують правила, які регламентують те, як вони повинні виглядати, говорити, подорожувати, поводити себе на публіці, спілкуватися з простими людьми і багато іншого. Але вони такі ж живі люди, як ми, і, як то кажуть, ніщо людське їм не чуже.

1. Діти з королівської сім’ї повинна завжди поводити себе на публіці стримано

З того моменту, як діти королівської сім’ї починають з’являтися на публіці, вони повинні поводити себе як королівські діти, навіть якщо вони ще зовсім маленькі. Ніякі істерики, ніякі смішні гримаси і ніякий непослух не допускаються.

Можеш собі уявити, як складно контролювати такі речі, коли мова йде про дітей. Принц Гаррі, наприклад, був ще тим пустуном!

2. Члени королывської сім’ї не мають права палити на людях

Принц Гаррі колись не зовсім відповідав уявленням про те, яким повинен бути принц. Він весь час з’являвся на компрометуючих знімках, які, ймовірно, призвели б до серйозних конфліктів з королевою. Для широкої публіки в цій фотографії не було нічого поганого. Його поведінка була звичайною для молодої людини його віку, але не для члена королівської родини.

Всі знали про любов принца Гаррі до веселих вечірок і схильність до людських пороків, і він, мабуть, не особливо дбав про те, щоб представити королівську сім’ю в позитивному ключі. Хоча в останні роки він, схоже, поміняв свій образ і став зразковим принцом. Відомий своїм вмінням співчувати і благодійною діяльністю, принц Гаррі, виглядає найпростішим і наближеним до народу членом королівської сім’ї.

3. Члени королівської сім’ї не можуть робити селфі з простими людьми

Селфі здаються чимось абсолютно безпечним, але членам королівської родини не дозволяється їх робити. Можливо, це вимога королеви.

Вважається поганим тоном, повертатися спиною до членів королівської сім’ї, тому що це може бути розцінено як неповагу. А для того, щоб зробити Селфі, доведеться спочатку повернутися спиною. Ще одним поясненням може служити те, що така поведінка вважається низькою для членів королівської родини.

4. Членам королівської родини не дозволяється одягатися у все чорне, тільки якщо вони не на похоронах

Ти, напевно, вже здогадався, що не тільки поведінка, але і зовнішній вигляд членів королівської сім’ї строго регламентується. Існують правила щодо стилю та кольору одягу і зачісок — все підкоряється правилам.

Членам королівської родини заборонено одягатися у все чорне, і ти не побачиш їх фотографій, на яких вони одягнені у все чорне, тільки якщо це не похорон. Можливо, у американської актриси Меган Маркл, що стала дівчиною, а згодом нареченою принца Гаррі було більше свободи у виборі одягу — на цій фотографії вона вся в чорному, і це точно не похорон — але, ймовірно, і їй доведеться трохи змінити свій стиль після весілля.

5. Публічні прояви прихильності між членами королівської сім’ї не вітаються

Прояви прихильності між королівськими парами і навіть членами королівської сім’ї не схвалюються, м’яко кажучи. Їм дозволяється перебувати поряд одне з одним, але заборонено обніматися або триматися за руки. А про те, щоб цілуватися на публіці, і зовсім не може бути й мови!  На деяких фотографіях з публічних заходів ми можемо побачити прояви любові — герцогиня Кейт і принц Вільям обнялися під час матчу, коли команда, за яку вони вболівали, перемогла. Можливо, до моменту, коли принц Джордж почне зустрічатися з дівчиною, це правило зовсім скасують. Ви не знайдете жодної фотографії королеви Єлизавети і принца Філіпа, де вони обнімаються на публіці, але часи змінюються…

6. Принц і герцогиня вирішили розслабитися і гарненько повеселитися

Сьогодні принца Вільяма і герцогиню Кетрін можна назвати зразковим королівським подружжям, яке дотримується майже всіх правилх, коли знаходиться на публіці. Дивлячись на них і їх двох дітей, можна сказати, що це і є ідеальне королівська сім’я. Більшість людей забувають, що всього кілька років тому Вільям і Кетрін насолоджувалися нічним життям і веселилися на вечірках. Можливо, зараз ця фотографія здасться багатьом дивною, і зовсім не схожою на інші знімки принца і герцогині, але це частина їхнього життя. І вони виглядають як люди, які знають, що значить добре проводити час.

Ми сподіваємося, що і зараз, незважаючи на їх ідеальну поведінку на публіці, вони час від часу дозволяють собі повеселитися, коли не знаходяться під прицілом камер.

7. Принцеса Діана була сфотографована в бікіні

Принцеса Діана ніколи не соромилася носити бікіні, і її часто фотографували, коли вона грілася на сонечку. Через деякий час після появи першого такого знімка це перестало викликати такий ажіотаж.

Цікаво, чи побачить коли-небудь широка громадськість фотографії герцогині Кетрін або Меган Маркл в бікіні?

8. Недбала зачіска Меган Маркл зовсім не відповідає протоколу королівської сім’ї

Як ми вже говорили, зовнішній вигляд членів королівської сім’ї строго регламентруется. Волоссю в правилах приділяється особлива увага — воно повинно виглядати бездоганно. Ніяких недбалих пучків і волосся, що розлітається. Меган Маркл вже не раз доводила, що вважає за краще робити все по-своєму. Правду кажучи, навіть з недбалою зачіскою вона виглядає приголомшливо.

9. Члени королівської сім’ї не можуть роздавати автографи

На перший погляд це правило може здатися безглуздим, але воно існує не просто так. Причина, по якій члени королівської сім’ї не можуть роздавати автографи, — побоювання, що їх підпис може бути підробленим. Як і у випадку з більшістю інших королівських правил, цей припис створено для захисту членів королівської сім’ї, їх статусу і імені. Незважаючи на те, що це правило існує вже цілу вічність, воно порушується найчастіше. Зазвичай королева суворіше ставиться до дотримання правил, ніж молоді члени королівської сім’ї. Але навіть вона не може втриматися від того, щоб дати автограф, коли того вимагає ситуація. Люди, яким вдається отримати автограф королеви, напевно, відчувають себе на сьомому небі від щастя.

10. Принц Вільям був першим членом королівської сім’ї, який навчався в державній школі

Протягом всієї історії Сполученого Королівства Великої Британії та Ірландії королівські діти не навчалися з дітьми зі звичайних сімей. У них були приватні викладачі, під пильним оком яких вони здобували освіту. Коли Діана вийшла заміж за принца Чарльза, вона зламала цю традицію. Коли прийшов час віддавати принца Вільяма в дитячий сад, його мати наполягла на тому, щоб він пішов у державний дошкільний заклад. На цій фотографії зображений перший день принца Вільяма в дитячому садочкку в Лондоні.

Це був перший випадок, коли дитина з королівської сім’ї пішла в дитячий сад за межами Букінгемського палацу. Принцеса Діана колись працювала вихователькою в дитячому садку, і у неї були певні уявлення про те, яку освіту має отримати її син.

11. Принцеса Діана порушила традицію і вибрала сапфірову обручку, яку сьогодні ми можемо бачити на пальці герцогині Кетрін

Принцесі Діані було всього 19 років, коли вона вийшла заміж за принца Чарльза. Зазвичай члени королівської родини не придумують дизайн обручок самі, так само, як і не вибирають їх з колекцій, доступних простим людям. Це саме те, що зробила Діана. Вона знала, що хоче обручку з сапфіром, що само по собі було незвичайним. Вона вибрала не найбільший діамант, а той який сподобався їй самій найбільше.

12. Одного дня він пропагує захист дикої природи, а на іншого — полює

Члени королівської сім’ї повинні в якійсь мірі брати участь у суспільному житті і займатися благодійністю. На цьому знімку принц Гаррі, який колись заявляв, що він є затятим прихильником збереження дикої природи, явно робить те, проти чого він виступав сам. Це безумовно не поліпшило репутацію королівської сім’ї і, звичайно ж, викликало несхвалення королеви.

13. Кожен раз, коли принц Вільям і принц Джордж літають разом, вони порушують королівські правила

У британській королівській сім’ї дуже строгі правила, що регулюють безпеку. Одне з найважливіших правил полягає в тому, що монарх і його спадкоємець не можуть подорожувати разом, так само, як і два спадкоємця на трон не можуть перебувати в одному літаку. Це робиться для того, щоб якщо станеться якась аварія, британська корона не залишилася без спадкоємців.

Принц Вільям порушує це правило кожен раз, коли він літає зі своїм сином принцом Джорджем. Так само він порушував це правило, коли літав зі своїм батьком принцом Чарльзом. Але його батько так само не дотримувався цього правила, коли літав з принцом Вільямом. В наші дні подорожі стали набагато безпечніше, тому, можливо, правила про поїздки спадкоємців пом’якшилися.

14. Публічні прояви прихильності і американська наречена

Світ був приголомшений, коли принц Гаррі не тільки почав зустрічатися з американською актрисою Меган Маркл, але і оголосив про заручини. Вона стане першою американкою з 1937 року, яка увійде в британську королівську сім’ю. Але не тільки той факт, що вона американка, робить цей вибір незвичайним, але і те, що Меган Маркл була заміжня, що не вітається в королівській родині. Але серцю не накажеш. Це буде весілля, яке захоче побачити кожен!

15. Принц Вільям не дуже задоволений, що Леброн Джеймс торкається до герцогині Кетрін. За правилами до членів королівської сім’ї не можна торкатися простим людям

Масштаби дозволеного фізичного контакту між членом королівської сім’ї і простими людьми обмежуються рукостисканням. Леброн Джеймс вчинив необдумано, коли обійняв герцогиню. Якби він зробив це сто років тому, ймовірно, він втратив би цю руку. Добре, що ми живемо в сучасному світі.

16. Королева шокувала громадськість, коли порушила протокол і обняла Мішель Обаму

Королева Єлизавета завжди строго дотримується протоколу і правил. Тому коли стало відомо, що королева порушила одне з них, це, безумовно, було великою новиною. Коли тодішній президент США Барак Обама зі своєю дружиною були на зустрічі в Букінгемському палаці, королева здивувала всіх тим, що не змогла стриматися і обняла Мішель Обаму. Це був той рідкісний момент, коли королева порушила правила. Це фото відразу потрапило в усі газети світу.

Всі ці знімки здаються досить звичайними, проте кожен з них унікальний. У всіх цих кадрах ми бачимо справжнє життя британської королівської сім’ї, яка, як і всі ми, інколи йде проти правил.

Твоє враження від прочитаного

Злий Злий
0
Злий
Мило Мило
0
Мило
Фігня Фігня
0
Фігня
Химерний Химерний
0
Химерний
Подобається Подобається
1
Подобається
О боже О боже
3
О боже
Круто Круто
1
Круто
Що за! Що за!
0
Що за!
Vicky

Коментар 0

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

16 заборонених фотографій британської королівської сім’ї.