43-річна Єва Лонгорія вперше стала мамою. Ось хто народився у актриси!


Коли пресі стало відомо, що 43-річна Єва Лонгорія вагітна, багато шанувальників були шоковані такою новиною. Журналісти роками ганялися за актрисою, приписуючи їй помилкові вагітності, а та й зовсім не вважала материнство головним призначенням жінки.

Але третє заміжжя змінило думку актриси. В кінці минулого року Єва та її чоловік Хосе Антоніо Бастон оголосили, що чекають на дитину. І 19 червня актриса вперше стала мамою!

Пологи проходили в медичному центрі Cedars-Sinai Medical Center в Лос-Анджелесі. У пари народився хлопчик, якого назвали Сантьяго Енріке Бастон. Подружжя вже заявило, що дуже вдячне за це щастя.

В американському журналі HOLA! з’явився перший зворушливий знімок Лонгорії з первістком. До речі, для її чоловіка це вже четверта дитина, троє дітей у нього є від першого шлюбу з Наталією Есперон.

Раніше зірка серіалу «Відчайдушні домогосподарки» зізнавалася, що вагітність протікає важко. Особливо нелегко знаменитості далися останні тижні перед пологами. Єва активно займалася йогою і водною аеробікою, їй робили масаж, але це не особливо рятувало ситуацію.

Крім того, вона говорила, що жахливо нервує через майбутні пологи. Незважаючи на це, вона не збиралася допускати в палату своїх рідних і навіть коханого. Тепер Лонгорія може видихнути — пологи пройшли успішно і у неї здоровий малюк.

#tbt to an amazing shower with even more amazing company #BabyBaston

A post shared by Eva Longoria Baston (@evalongoria) on

Колись актрису вважали однією з найбільш затятих чайлдфрі, тому нам цілком зрозуміло загальне здивування тим, як вона змінила свою думку. Ми шалено раді за  Єву і бажаємо їй і маляті міцного здоров’я!

Твоє враження від прочитаного

Злий Злий
0
Злий
Мило Мило
0
Мило
Фігня Фігня
0
Фігня
Химерний Химерний
0
Химерний
Подобається Подобається
0
Подобається
О боже О боже
0
О боже
Круто Круто
0
Круто
Що за! Що за!
0
Що за!
Vicky

Коментар 0

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

43-річна Єва Лонгорія вперше стала мамою. Ось хто народився у актриси!