Українка Юлія Косівчук продає янголів по всьому світу.


Понад 700 намальованих незвичайних янголів вже продала на благодійному аукціоні українка Юлія Косівчук, яка 15 років вже живе в місті Берклі в передмісті Сан-Франциско штату Каліфорнія.

Всі виручені гроші покупці янголів відразу перераховують в благодійний фонд Марії Левченко «Я – майбутнє України», що в Чернівцях.

«Мій живопис почався зі смішних носатих чоловічків з крилами. Називала їх” ПОЗИТИВЧИК “і дарувала друзям. Але ці малюнки стали замовляти. На них пішов попит. УФейсбуці випадково побачила повідомлення чернівчанки Марії Левченко, яка створила благодійний фонд «Я – майбутнє України». Вона збирала допомогу хворій на рак 3-річній дівчинці. Їй з усього світу надсилали гроші, щоб вона вилікувалася. Але, на жаль, дитини не стало. Тоді подумала, що могла продавати свої малюнки для допомоги іншим. З цього все і почалося», – розповідає Юлія Косівчук.

Діаспорянка поставила єдину умову: що гроші не отримуватиме. Покупці відразу будуть їх кидати на рахунок фонду. Не хотіла мати справу з грошима.

«Я тільки пропонувала стартову ціну 30-50 доларів. У торгах вигравав той, хто дав більше. Переможець мені показував підтвердження платежу і я поштою висилала малюнок. Малювала янголів з крильцями. Першого продали за лічені хвилини. Так я намалювала понад 700 янголів. За них отримали понад 10 тисяч доларів. Найдорожчого продали на аукціоні за 400 доларів. За нього боролися кілька потенційних покупців, – розповідає Юлія. – Всі гроші йдуть в фонд. Марія Левченко допомагає дітям з усієї України. Вона рятує дітей від інтернатів. Будує будинок “Місто добра”, щоб допомогти мамам з дітьми, які страждають від домашнього насильства. Зараз збирають гроші на проведення електрики по будинку”.

Коли приїжджала в гості до Чернівців, то організували акцію. Малювала перехожим усміхнених яскравих янголів посеред вулиці. Зібрали 50 тисяч гривень.

«Ще через інтернет продавали сумки, значки та футболки із зображенням янголят. Їх висилали в різні куточки світу. Мої малюнки є в Китаї, Японії, Індії, Австралії. Це радує. Шлю без рамок. Так дешевше. Тільки 5-6 доларів. В рамці – 40-60 доларів», – пояснює жінка.

Кожного янгола намагаюся малювати так, щоб не дублювати. Люди вірять, що вони захищають, надихають. У мене є бажання творити далі. Був момент, коли малювала цілий місяць і вдень, і вночі. Боялася за когось забути і цим образити. Доходило вже до того, що сни снилися в акварельному стилі. Маю одного клієнта який вже купив більше 50 ангелів. Він колекціонує їх. Спочатку жартувала з ним: “Роман, може у вас проблеми зі шпалерами. Може, хочете обклеїти весь будинок моїми ангелами?”.

Хто хоче навчитися – просять провести майстер-клас. Ангели – це те, що я роблю для благодійності. Це покликання і від того отримую насолоду і задоволення. Чоловік жартує, що я створила фабрику ангелів. Але потім сам себе виправляє, оскільки ангели у мене різні».

 

А тобі подобаються янголи Юлії? Тоді покажи їх своїм друзям!


Подобається публікація? Тоді поділись нею з друзями у соцмережах!

1
1 point

Твоє враження від прочитаного

Злий Злий
0
Злий
Мило Мило
0
Мило
Фігня Фігня
0
Фігня
Химерний Химерний
0
Химерний
Подобається Подобається
0
Подобається
О боже О боже
0
О боже
Круто Круто
0
Круто
Що за! Що за!
0
Що за!
Kate

Коментар 0

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Українка Юлія Косівчук продає янголів по всьому світу.