Всі сперечаються, якого кольору тенісний м’яч. Жовтий? Зелений? Впевнений?


У лютому британський освітній блог CGP Grey запитав своїх передплатників в твіттері, якого кольору тенісні м’ячі: жовті або зелені? 52% опитаних відповіли, що м’ячики зеленого кольору, 42% вибрали жовтий колір, ще 6% не змогли визначитися з кольором.

«Допоможіть, будь ласка, вирішити суперечку. Ви б описали колір тенісного м’яча як:»

Через місяць американка Делані Дольд і її батько були на зустрічі з відомим швейцарським тенісистом Роджером Федерером. Батько Делані, якому тенісні м’ячі здаються зеленими, запитав у спортсмена, якого кольору вони насправді. Федерер відповів, що м’ячі жовті.

«Тепер офіційно. Мій батько запитав Роджера Федерера, який колір у тенісних м’ячиків: зелений або жовтий. І він сказав, що вони жовті»

У твіттері з Федерером не погодилися. Користувачі стверджували, що тенісні м’ячі зелені або жовто-зелені, але вже точно не жовті. Як докази вони привели таблицю кодів квітів (в ній цей відтінок названий «жовто-зеленим») і емодзі у вигляді м’яча, який в твіттері відображається в зеленому кольорі.

Видання The Atlantic вирішило опитати виробників тенісних м’ячів. Як заявили представники компанії Gamma Sports, візуально м’ячі жовті. З ними згоден нейробіолог Бевіл Конуей, що вивчає колірне сприйняття. «Прямо зараз я не дивлюся на тенісний м’яч, але я вважаю, він жовтий», – заявив учений. Конуей додав, що суперечка виникла через те, що люди по-різному сприймають кольорb: хтось краще розрізняє холодні відтінки, а хтось – теплі.

Американські та британські видання почали проводити власні опитування серед читачів. Їх результати відрізняються від опитування, проведеного CGP Grey. Так, 70% читачів таблоїду Mirror вважають, що тенісні м’ячі ближче до жовтого, ніж до зеленого кольору. У опитування каналу Today приблизно такі ж результати: 67% глядачів вибрали жовтий колір.

А як ти вважаєш, якого кольору тенісний м’ячик? Ділись думками у коментарях!

Твоє враження від прочитаного

Злий Злий
0
Злий
Мило Мило
0
Мило
Фігня Фігня
0
Фігня
Химерний Химерний
0
Химерний
Подобається Подобається
0
Подобається
О боже О боже
0
О боже
Круто Круто
0
Круто
Що за! Що за!
0
Що за!
Kate

Коментар 0

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Всі сперечаються, якого кольору тенісний м’яч. Жовтий? Зелений? Впевнений?