Банан під яким номером ти би обрав? А ось і правильна відповідь…


У супермаркетах біля прилавків з овочами і фруктами дуже часто можна побачити людей, які ретельно вибирають банани. І, що цікаво, одні споживачі обожнюють зеленкуваті тверді фрукти, інші ж візьмуть в свій кошик лише м’якесенькі достиглі банани з чорними цятками.

З розряду екзотичних цей солодкий продукт давно перейшов у повсякденний. Але які банани краще вибрати: зелені чи перестиглі? Японські вчені стверджують, що останні багаті вітамінами групи B і C, клітковиною, клітковиною та калієм.

Сьогодні наша редакція хоче розповісти про користь саме перезрілих бананів.

Вчені радять купувати досить стиглі банани, які вже почали чорніти біля кінчика і мають на собі темно-коричневі (чорні) цятки. На відміну від інших фруктів, по такому бананові точно не скажеш, що він зіпсувався.

Достиглий м’який банан на смак дуже солодкий. Це відбувається тому, що складні вуглеводи і крохмал з часом розпадаються на простіші сполучення (моно- і дисахаради). Тому такий продукт набагато легше засвоюється органами травлення.

Японські вчені довели, що банан має антиоксидантну та навіть протиракову дію. Так от, найкраще він виконує такі функції, коли має на собі чорні цятки.

Існують припущення, що в достиглому плодові є велика кількість ФНП (фактору некрозу пухлини), що і перешкоджає розвитку ракових пухлин. Однак ці припущення не можна вважати достовірними на 100 % до тих пір, поки не буде проведено достатньо досліджень.

Ще один факт: чим більше таких чорних цяток на бананові є, тим краще він зміцнює імунітет і допомагає організму побороти стару інфекцію, не підчепити нову.

Достиглий, м’який банан буде гарним вибором перекусу тоді, коли ти почуваєш себе подавленим і тобі вкрай необхідне джерело сил та енергії.

Кажуть, що стиглі банани допомагають впоратись з депресією, адже в ньому міститься велика кількість триптофана, який організм перетворює на серотонін — той самий гормон щастя, який розслаблює людину, дає відчути себе щасливим.

Незамінні банани при нервових розладах та ПМС через велику кількість цукру.

Одна з найголовніших функцій бананів — утримання кальцію в організмі. Через щоденне споживання кави, газованих напоїв, чорного міцного чаю цей елемент нещадно вимивається з крові. Кальцій є основою кісткової системи організму, тому введення в раціон бананів дозволяє тримати в нормі баланс цього мікроелементу.

Думаю, ці факти стимулюють тебе купувати тільки достиглі банани. Якщо у чистому вигляді він для тебе засолодкий, можеш додати банан у млинець, желе, фруктовий салат чи іншу страву. Найкраще вживати банани в якості першого перекусу через 2 години після основного сніданку.

Будь здоровим та не забудь поділитись корисною інформацією з друзями!

Твоє враження від прочитаного

Злий Злий
0
Злий
Мило Мило
1
Мило
Фігня Фігня
0
Фігня
Химерний Химерний
1
Химерний
Подобається Подобається
3
Подобається
О боже О боже
1
О боже
Круто Круто
0
Круто
Що за! Що за!
0
Що за!
Vicky

Коментар 0

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Банан під яким номером ти би обрав? А ось і правильна відповідь…