Яке взуття носять тільки старомодні дами (негайно позбутись!)


«Все нове — давно забуте старе», — говорить нам давно відома формула. Але працює це правило не завжди. Деякі моделі взуття встигають стати немодними до нового витка моди.

Ми поговоримо про те, що зараз втратило актуальність і чим таке взуття можна замінити. Наша порада: застаріле взуття не повинно валятися в шафі. Обов’язково продайте його, віддайте знайомим чи на благодійність.

Редакція Популярне зібрала моделі, які вже втратили свою актуальність. Носити їх у 2021 — моветон. Радимо поповнити гардероб на весну новими моделями взуття, найкращий варіант – придбати стильні жіночі ботинки Прего.

У новому сезоні стилісти настійно радять купувати лаконічне і стримане взуття. Якщо вибирати акцентні вироби, їх буде складніше вписати у лук. Також варто забути про туфлі зі стразами, тваринним принтом і яскравими вставками.

Також дуже важливо враховувати погоду в тих краях, де проживаєте. Якщо температура на вулиці опускається нижче нуля, то ні про які шпильки на осінньому та зимовому взутті мови бути не може. Уяви важко, як в таких черевиках бігати по ожеледиці та сніговим заметам.

Занадто яскраве взуття
Прислухаючись до думки фахівців, взуття яскравих кольорів теж краще прибрати зі свого гардероба. Нехай їх місце займуть туфлі, босоніжки, чоботи і черевики нюдових відтінків. Віддай перевагу білому, коричневому і бежевим кольорам.


Відкриті туфлі на шпильці
Колись таке взуття вважалася дуже спокусливим та модним. Але зараз подібний елемент гардероба виглядає скоріше вульгарно, ніж спокусливо. Рекомендуємо віддати перевагу закритим туфлям на стійкому каблуці.

Високі чорні ботфорти
Найчастіше таке взуття добре сидить тільки на дівчатах досить високого зросту. Дещо нижчим дамам такі чоботи здорово вкорочують ноги, що сильно псує образ. До речі, в 2021 році будуть в тренді яскраві ботфорти, а не чорні.

Коричневі ботильйони
Модні фахівці рекомендують відмовитися від подібного відтінку взуття на найближчі кілька років. Але сьогодні подібне взуття буде сильно старить жінку, перетворюючи її в бабусю. Навіть якщо фасон ботильйонів відповідний.

Екстравагантне взуття
Всім нам хочеться іноді додати родзинки в свій образ. Але подібні елементи гардероба будуть акцентувати увагу виключно на відсутності смаку дами, яка одягла на себе таке. Тим більше, що в повсякденному житті подібні туфлі виглядають аж надто дивно.

Радимо позбутися неактуальних фасонів взуття та придбати нові.

Твоє враження від прочитаного

Злий Злий
0
Злий
Мило Мило
0
Мило
Фігня Фігня
0
Фігня
Химерний Химерний
0
Химерний
Подобається Подобається
0
Подобається
О боже О боже
0
О боже
Круто Круто
0
Круто
Що за! Що за!
0
Що за!

Коментар 0

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Яке взуття носять тільки старомодні дами (негайно позбутись!)