Вона півроку збирала пластикові пляшки, аби зробити цю річ.


Газовані напої та пиво давно вже продаються в пластикових пляшках. Згодом порожня тара накопичується, і в кожному будинку утворюється невеликий склад з пластика. Звичайно, можна здати запаси пляшок для вторинної переробки. А можна знайти їм нове і дуже корисне застосування.

Щовесни або щоосені гостро постає проблема прибирання присадибних ділянок. Доводиться купувати спеціальний садовий інвентар, який іноді коштує зовсім не дешево. Але ж можна зробити власними руками повноцінну і функціональну мітлу зі звичайних пластикових пляшок. Причому користуватися такою мітлою легко і просто, а часу на її виготовлення піде зовсім небагато.

Тобі знадобиться:

– 7 дволітрових пляшок
– палиця для держака
– шматок дроту
– плоскогубці
– ніж або добре заточені ножиці
– шило.

Для цієї мети підійдуть пляшки найрізноманітніших кольорів. Але насамперед їх потрібно ретельно промити, відокремити етикетки, а потім висушити. Держак мітли можна зробити з підручних матеріалів. Підійде металевий прут або труба з пластика необхідного розміру. У цьому випадку доводиться вибирати з того, що є в наявності.

Інструкція

1. Перші чотири пляшки будуть готуватися однаковим чином. Акуратно відріж у них денце.

2. Потім нижню частину пляшок наріж смужками у вигляді своєрідної бахроми. Оптимальна ширина кожної смужки – приблизно 1,5-2 см. Довжина буде залежати від довжини самої пляшки, але для додавання мітлі певної жорсткості все-таки не варто різати до упору.

3. За допомогою ножа або гострих ножиць відріж шийку у всіх чотирьох заготовок.

4. З п’ятою пляшкою потрібно виконати ті ж операції, тільки на цей раз не відрізай шийку. Встав одну в одну всі отримані заготовки.

5. Від шостої пляшки відріж верхню частину і надінь її на майбутню мітлу. Притисни трохи, щоб конструкція придбала звичну форму. Те ж саме виконай і з останньою, сьомою пляшкою.

6. Проткни заготовки шилом і скріпи дротом, використовуючи плоскогубці. Залишилося тільки закріпити ручку, і готово!

Майстер-клас із виготовлення мітли дивись на відео.

 

З допомогою такої яскравої мітли з пластика ти легко наведеш порядок у дворі або на присадибній ділянці. Тому ділись ідеєю з друзями!


Подобається публікація? Тоді поділись нею з друзями у соцмережах!

-1
-1 points

Твоє враження від прочитаного

Злий Злий
0
Злий
Мило Мило
1
Мило
Фігня Фігня
1
Фігня
Химерний Химерний
1
Химерний
Подобається Подобається
1
Подобається
О боже О боже
0
О боже
Круто Круто
4
Круто
Що за! Що за!
0
Що за!
Kate

Коментар 0

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Вона півроку збирала пластикові пляшки, аби зробити цю річ.