Правда телебачення: що насправді відбувається на зйомках шоу «Хата на тата»


Різноманітні (трешові) реаліті-шоу стали повсякденним вечірнім ритуалом чи не кожної української родини. Хтось дивиться їх, аби просто розвантажити мозок після важкого робочого дня, інші ж справді вірять у все, що там відбувається.

Взяти хоча б популярне українське шоу на СТБ «Хата на тата» (до речі, в Росії воно виходить під назвою «Папа попал» на каналі Ю). У цьому проекті мами на тиждень їдуть відпочивати, залишаючи господарство і дітей на чоловіків.

Найчастіше чоловіки спочатку не можуть впоратися з таким тягарем, але в підсумку з честю виходять із ситуації. Але чи так все просто насправді?

Керівник шоу «Хата на тата» Ірина Багній в одному зі своїх інтерв’ю трохи прочинила завісу програми. Вона радить потроху привчати подружжя до побуту і не забувати хвалити.

«Якщо чоловік взявся виносити сміття, але трохи розсипав, не варто кричати на нього, що він навіть це зробити не здатен. Навпаки, чоловіка можна похвалити і наступного разу він зробить краще».

Така філософія простежується в більшості випусків шоу. На екрані все красиво: за тиждень без дружини чоловіки переосмислюють своє життя, розуміють, наскільки важко їхным другим половинкам, і чудесно змінюються. Оскільки «Хата на тата» — телевізійний проект, він повинен приносити рейтинги, а значить без роботи сценаристів тут не обійтися.

Серед завдань професіоналів — допомогти придумати випробування для батька, який залишається один. Для цього сценаристи розмовляють з мамою, дізнаються більше про її життя і ті обов’язки, які вона зазвичай виконує сама.

Далі сценаристи та режисери все прикрашають, гіперболізують, придумують, що татусі будуть робити, і йдуть знімати.

Деякі учасники-батьки скаржилися, що їхні дні розписували практично щохвилини, при цьому у них навіть не вистачало часу на сон. І коли до кінця тижня чоловіки не можуть виконати навіть нескладні завдання, можливо, причина не в недолугості, а у банальній втомі.

Що стосується знімальної групи, за словами керівника, оператори не знаходяться в будинку учасників цілодобово. Але приїжджають вони дуже рано, а їдуть пізно ввечері. Живуть при цьому в готелі.

Якщо говорити про скандальні ситуації під час зйомок, то Ірина Багній згадує, що часом татам починає зносити дах. При цьому їх навіть не провокують на таку поведінку.

Завданням для одного з героїв було викопати 30 соток картоплі (зазвичай це завдання виконує мама). Він вирішив, що не буде цього робити, пішов додому і просто ліг на диван. До нього намагаються знайти підхід, мовляв, який приклад ти подаєш синам, але чоловікові плювати.

Подіяли тільки слова цих самих синів: «Ми думали, ти — нормальний батько. Ти нас вирішив на всю країну зганьбити?» Почувши таке, чоловік встав, покурив і пішов копати картоплю.

Люди, які знайомі з учасниками шоу або залучені в сам процес зйомок, розповідають свої версії того, що відбувається на майданчику. Один з коментаторів в інтернеті повідав, як знімалися його близькі друзі.

«Відбувається все в реальному житті, але періодично просили підіграти. Чоловіка, який кожен день прокидається о 4 ранку, щоб працювати на своїй землі, а потім ще й на роботу їде, виставили ледарем і поганим господарем. Змонтували все, як потрібно було. Загалом, зробили шоу», — розповідає він.

«Моя одногрупниця знімалася в “Хата на тата”, багато награності, і чоловіка її ця передача особливо не змінила. Друг знімався для піару себе і сина, там більше було за сценарієм і намагалися показати, як було все хреново, а потім оп — і перевиховалися», — говорить ще одна дівчина.

Ще один коментатор стверджує, що знайомий з оператором, що працює на СТБ. Ось що він написав: «Є лише два варіанти: або домовляються з татом, який грає спочатку какашку, але потім стає молодцем, або знаходять акторів, які діють за тим же сценарієм. Правди там не більше 10 %».

Маєш час? Подивись один з найпопулярніших випусків передачі «Хата на тата», який вже став легендою та навіть мемом!

Жінки та дівчата, чудес не буває! Щоб кардинально змінити чоловіка, недостатньо лише участі в реаліті-шоу «Хата на тата», потрібні якісь інші, дієві методи.

Твоє враження від прочитаного

Злий Злий
2
Злий
Мило Мило
1
Мило
Фігня Фігня
4
Фігня
Химерний Химерний
1
Химерний
Подобається Подобається
3
Подобається
О боже О боже
3
О боже
Круто Круто
4
Круто
Що за! Що за!
2
Що за!

Коментар 0

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Правда телебачення: що насправді відбувається на зйомках шоу «Хата на тата»