Той, хто не чув про ці 11 зимових трюків, платить за тепло вдвічі більше!


Зима теплом не тішить, опалювальні служби топлять помірно. Тому нерідко, щоб домогтися комфортної температури в приміщенні, кожному необхідно стати практично фахівцем в галузі енергозбереження. Ось 11 трюків, які допоможуть зберегти житло теплим.

1. Частина тепла, яку віддають батареї, нейтралізується холодом, що потрапляє через стіни. Приклей до стіни відрізок фольги, що трохи перевищує розмір радіатора. Цей трюк додасть 2-3 градуси до температури в приміщенні.

2. Якщо старі дерев’яні рами замінити ніяк не виходить, постарайся максимально їх герметизувати. У щілини між стулками помісти поролон і заклей паперовими смужками, а стики між склом і рамою проклятий герметиком на силіконовій основі.

3. Але часто і сучасні склопакети можуть пропускати холод. Перевір, чи відрегульована фурнітура та чи правильно встановлено режим притиску вікна. Також зверни увагу на гумки ущільнювачів: якщо прийшли в непридатність, заміни. Ці заходи дозволять зберегти ще 1-2 градуси тепла.

4. Ось такий котик не дозволить протягу проникнути в кімнату.

5. Після приготування страв в духовці залишай її дверцята відкритими, щоб додаткове тепло поширювалося по квартирі.

6. Якщо в приміщенні зовсім холодно, змайструй ось такий екологічний обігрівач: електрику не споживає, а тепловіддачі вистачає, щоб обігріти цілу кімнату!

7. У яскраві сонячні дні розкривай гардини, щоб впустити максимум світла і тепла. Але як тільки сонце сідає, вікна перестають впускати тепло і, навпаки, сприяють охолодженню квартири.

8. У зимовий час відсунь громіздкі меблі від радіаторів, щоб не перешкоджати поширенню тепла. До речі, шафи можна виставити вздовж холодних стін.

9. Килим з високим ворсом на підлозі зберігає до 1 градуса тепла.

10. Після прийняття гарячої ванни або душу залишай двері у ванну кімнату відчиненими.

11. Мешканцям верхніх поверхів доцільно буде частково прикрити вентиляцію, щоб зберегти ще 0,5-1 градус тепла.

І наостанок: по-справжньому тепло в тому домі, де панує атмосфера добра і любові, де люди завжди готові зігріти один одного словом чи обіймами… Тепла і затишку тобі! І не забудь поділитися корисною інформацією з друзями.

Твоє враження від прочитаного

Злий Злий
0
Злий
Мило Мило
0
Мило
Фігня Фігня
0
Фігня
Химерний Химерний
0
Химерний
Подобається Подобається
3
Подобається
О боже О боже
0
О боже
Круто Круто
2
Круто
Що за! Що за!
0
Що за!
Kate

Коментар 0

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Той, хто не чув про ці 11 зимових трюків, платить за тепло вдвічі більше!