Як зараз виглядає Нік Картер — той самий блондин-красунчик із Backstreet Boys


Не так давно пісні легендарного бойз-бенду Backstreet Boys звучали з кожного кутка, а їхні тексти знали напам’ять. Дівчата шаленіли від цих хлопців, купували плакати і наклейки із зображеннями зірок, а хлопчики копіювали їхній стиль одягу. Незважаючи на те, що пік популярності цих музикантів припав на дев’яності, група існує і до цього дня.

Нік Картер – красунчик-вокаліст, голос і зовнішність якого підкорили не одне жіноче серце. Але, як то часто буває, разом зі славою співак придбав і пристрасть до алкоголю і наркотиків. Проте згодом Нік зміг позбутися залежності.

View this post on Instagram

Going live on Instagram in 20 mins…

A post shared by Nick Carter (@nickcarter) on

На початку кар’єри Нік ще не знав, чим точно хоче займатися, тому пробував себе в кіно. На зйомках фільму «Едвард Руки-ножиці» він близько познайомився з Джонні Деппом, який надихнув його присвятити життя музиці.

Різкий зліт популярності групи Backstreet Boys запаморочив голову Ніку. Довгий час він вів хаотичний спосіб життя, накачуючи себе алкоголем і наркотичними речовинами. Але, коли почалися проблеми зі здоров’ям, співак зумів побороти залежність.

Після того як Нік зустрів Лорен Кітт в 2008 році, його життя кардинально змінилася. Протягом 10 років вони живуть в щасливого шлюбі і виховують двох дітей.

Їх синові вже 3 роки, а ось дочка народилася зовсім недавно, 2 жовтня 2019 року.

За 25 років існування Backstreet Boys багато експеріиментували з музикою. Цим можна пояснити їх нинішню популярність: група завжди намагається привносить в музику щось нове.

Навіть на самому початку творчого шляху учасники групи показали себе талановитими музикантами. Це вони доводили кожен раз, виконуючи поліфонічні композиції а капела.

Їх останній альбом «DNA» вийшов в 2019 році, композиції записані в поп-стилі – музиканти повернулися до витоків. Критики і слухачі прийняли альбом дуже тепло.

Один з вокалістів, Кевін Річардсон, сказав так: «У цьому альбомі нам вдалося об’єднати всі наші стилі в єдине ціле. Ми ніби записали в нього наше ДНК, чим дуже пишаємося».

View this post on Instagram

Never a dull moment 🖤

A post shared by Backstreet Boys (@backstreetboys) on

Деякі з учасників групи пройшли крізь низку труднощів, в тому числі Нік Картер. Backstreet Boys виконують хорошу музику і досі. Рекомендуємо тебе оцінити їх останній альбом, а заодно переслухати старі добрі хіти.

Твоє враження від прочитаного

Злий Злий
0
Злий
Мило Мило
0
Мило
Фігня Фігня
0
Фігня
Химерний Химерний
0
Химерний
Подобається Подобається
2
Подобається
О боже О боже
0
О боже
Круто Круто
1
Круто
Що за! Що за!
0
Що за!

Коментар 0

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Як зараз виглядає Нік Картер — той самий блондин-красунчик із Backstreet Boys