Найволохатіша дівчина у світі поголила обличчя і вийшла заміж за любов всього свого життя.


Цю 17-річну жительку Бангкока знають як найволохатішу дівчину в світі. Вона страждає від гіпертрихозу — рідкісного генетичного відхилення, також відомого як синдром перевертня. При цьому захворюванні практично все тіло людини покривається волоссям, включаючи обличчя.

Завдяки цій особливості Супатра Наті Сасуфан потрапила в книгу рекордів Гіннесса в 2010 році.

Але зовсім недавно в мережі з’явилися фотографії дівчини в обнімку з хлопцем, який, як виявилося, є її новоспеченим чоловіком.

До зустрічі з коханим дівчина не раз намагалася позбутися від зайвого волосся на тілі. Навіть лазерна епіляція не допомогла: волосся продовжувало рости на обличчі, вухах, ногах, руках і спині. До того ж, Супатра народилася з аномально маленькими ніздрями і її батьки були змушені вдатися до кисневої терапії.

В усьому іншому дівчинка росла звичайною дитиною: любила грати з друзями, дивитися мультики, в школі захоплювалася музикою і математикою. Зараз вона веде спосіб життя звичайного нормального підлітка.

Як повідомив батько дівчини, відтепер вона регулярно голить лице. Наті каже, що знайшла своє щастя. У соціальних мережах вона з ніжністю пише про свого чоловіка: «Ти не просто моя перша любов, ти кохання всього мого життя».

Захворювання Супатри настільки рідкісне, що з часів Середньовіччя було задокументовано лише 50 подібних випадків. До того як визначити, що це реальна хвороба, нещасних вважали перевертнями. До цього дня деякі з них уникають контактів з людьми.

У школі жорстокі однокласники обзивали Наті Вервольфом і Чубаккою, а незнайомі люди припускали, що на обличчі дівчинки грим для Хелловіна.

У дівчини дружна сім’я, яка підтримує і оберігає її.

12-річна Сасуфан з татом і мамою

Наті зі шкільними подружками

Супатра зізналася: «Я не відчуваю, що відрізняюся від інших дітей, в школі у мене багато друзів… Але волохатість виділяє мене серед всіх».

«Деякі хлопці довго дражнили мене, але більше вони цього не роблять».

«Я звикла до власної зовнішності. Волосся не заважає мені, адже я була такою завжди».

Ця дівчинка — зразок сили духу і оптимізму. Мало кому захочеться виявитися на її місці! Але закон Всесвіту працює відмінно: якщо ти полюбив себе, тебе полюблять і інші. Сподіваємося, що її сімейне щастя буде довгим і безхмарним.

А що ти думаєш про цю унікальну людину? Розкажи нам в коментарях!

Твоє враження від прочитаного

Злий Злий
1
Злий
Мило Мило
0
Мило
Фігня Фігня
0
Фігня
Химерний Химерний
0
Химерний
Подобається Подобається
2
Подобається
О боже О боже
0
О боже
Круто Круто
2
Круто
Що за! Що за!
0
Що за!
Vicky

Коментар 0

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Найволохатіша дівчина у світі поголила обличчя і вийшла заміж за любов всього свого життя.