Криві стіни: як виправити ситуацію під час ремонту


Криві стіни можуть бути суттєвою перешкодою якісного і недорогого ремонту. Багато квартир зі старим плануванням, на жаль, мають подібний недолік. Часом він зовсім непомітний, однак при ремонті саме ця особливість може стати критичним фактором. Якщо не виходить зробити хороший ремонт самотужки, варто довіритись професіоналам.

Як вирівняти стіни під час ремонту

Криві стіни
Важливо розібратися, що саме мається на увазі під кривизною стін. Є кілька варіантів, в залежності від яких потрібно приймати ті чи інші дії в ході ремонтних робіт.

Дефекти фактури стін
Першим варіантом є нерівна фактура. Це зовсім некритично, адже виправити такий дефект можна швидко і без великих вкладень. Нерівностей подібного плану варто уникати, якщо ти плануєш використовувати для покриття стін фарбу, декоративну штукатурку або шпалери.

Зазвичай використовується наждак, яким зачищають особливо опуклі частини, потім – шпаклівка і штукатурка. Багато хто навіть спеціально створює нерівну поверхню для особливого ефекту. Дизайнерські задумки останніх років нерідко передбачають створення текстур у вигляді кладки цегли, наприклад.

Велика опуклість на стіні
Подібні горби зрідка можна знайти на стінах старих квартир. Причиною може бути усадка будинку або недолік будівельників. Таку поверхню можна запросто пофарбувати або навіть покрити шпалерами. А ось плитку точно не можна використовувати. Повісити меблі теж буде проблематично.

Нерівні стіни в інтер’єрі
Часом такий дефект можна побачити можна не відразу, тут все залежить від освітлення. Радимо завжди ретельно перевіряти стіни на наявність подібних нерівностей і усувати їх перед кінцевим покриттям. Перед тим як це робити, порадьтеся з фахівцем.

Неправильний кут стіни
Це, мабуть, найскладніший і найвитратніший випадок. Подібну кривизну дуже складно виправити швидко, без застосування великої кількості будівельних матеріалів. Все залежить від подальшої долі самої стіни. Якщо плануєте робити ремонт на десятиліття, тоді варто витратитися і привести все в ідеальний стан.

Намагайтеся уважно складати план ремонту і ретельно слідувати йому, не упускаючи жодного пункту. Завжди розраховуйте витрати з урахуванням того, що доведеться додати ще 10% до початкової суми. Бажано самому стежити за ходом ремонту, якщо наймаєте штукатурів або інших робітників.

Твоє враження від прочитаного

Злий Злий
0
Злий
Мило Мило
0
Мило
Фігня Фігня
0
Фігня
Химерний Химерний
0
Химерний
Подобається Подобається
0
Подобається
О боже О боже
0
О боже
Круто Круто
0
Круто
Що за! Що за!
0
Що за!

Коментар 0

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Криві стіни: як виправити ситуацію під час ремонту