Старі рвані панчохи – скарб! Ніколи б не додумалася до № 7…


Для більшості дівчат «стрілка» на колготках стає справжньою трагедією. Але насправді представницям прекрасної статі не варто засмучуватися і тут же викидати панчохи на звалище. Адже капронові колготи можна не тільки носити, але і з успіхом використовувати в побуті. У нашому огляді найкращі ідеї для воскресіння зіпсованих виробів.

1. За допомогою капронових колготок можна знайти і дістати дрібні предмети з важкодоступних місць

Якщо натягнути капронову панчоху на всмоктуючий отвір пилососа, пил потрапить всередину, а дрібні речі затримаються на тканині. Таким чином можна легко знайти загублену намистину або сережку.

2. Старі колготки підійдуть для декорування різних предметів

Капронові колготки з візерунком можуть стати чудовим матеріалом для прикраси квіткових горщиків і ваз.

3. У капронових колготках зручно фарбувати яйця на Великдень

За допомогою капронових колготок можна легко і просто зробити красиві малюнки на великодніх яйцях. Для цього потрібно докласти до яйця листочки обраних рослин, обтягнути його шматочком капронових колготок, зафіксувати тканину, і опустити в барвник або ж зварити в цибулинні.

4. З капронових колготок можна зробити подушечки для відлякування молі

Завдяки старим капроновим панчохам можна заощадити на засобах від молі. Просто потрібно зшити мішечки з колготок, наповнити їх сушеною лавандою і покласти в шафу.

5. У капронових колготках можна зберігати ріпчасту цибулю

Цибулину потрібно покласти в панчоху і зав’язати вузол трохи вище овочевої культури. Можна повністю заповнити обидва панчохи, а верхню частину колготок зв’язати або зашити. Цей спосіб зберігання дозволить цибулині дихати, а будь-яка волога швидко випарується. Таким чином збільшується термін придатності овоча.

6. Капронові колготки можуть стати чохлом для віника

Віник в панчосі не розтріпається і не зламається. Подібний чохол продовжить термін служби домашньої мітли. А ще таким віником набагато зручніше прибирати павутину.

7. З капронових колготок вийдуть ароматизатори для ванної

В абсолютно чисті капронові колготки можна покласти сухі апельсинові шкірки і повісити в будь-якому непомітному місці у ванній. Кожен раз, коли кімната буде наповнюватися паром, апельсинові шкірки будуть створювати приємний аромат.

8. Захист масажною гребінця

Чиста капронова шкарпетка або обрізок панчохи можна надіти на гребінець так, щоб зубчики стирчали. Це захистить гребінець від залишків лупи, шкірного сала і дозволить в будь-який момент очистити його від волосся і бруду, просто знявши все це разом з капроном.

9. Чохол для прання

Щоб ненароком не зіпсувати делікатну річ під час машинного прання, помісти її в капронову панчоху. Також в капронових панчохах або колготках можна прати дрібні речі, щоб вони не загубилися в машинці.

10. Штучний туман

Одягнувши тонку капронову панчоху на об’єктив фотоапарата, можна отримати оригінальні знімки з ефектом туману. Таку хитрість обов’язково варто взяти на замітку всім фотографам-початківцям і любителям експериментів.

Не поспішай викидати старі речі, адже їм можна знайти застосування. Поділися своїми ідеями в коментарях і розкажи про це друзям!

Твоє враження від прочитаного

Злий Злий
0
Злий
Мило Мило
1
Мило
Фігня Фігня
0
Фігня
Химерний Химерний
0
Химерний
Подобається Подобається
1
Подобається
О боже О боже
1
О боже
Круто Круто
2
Круто
Що за! Що за!
0
Що за!
Kate

Коментар 0

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Старі рвані панчохи – скарб! Ніколи б не додумалася до № 7…