Мова тіла Кейт Міддлтон і принцеси Діани: ось як благородні матері поводяться з власними дітьми!


Зовсім недавно, 23 квітня, в родині принца Вільяма і Кейт Міддлтон з’явилась на світ третя дитина. Увага преси до подружжя, в принципі, ніколи не слабшала, а сьогодні журналісти буквально осаджують герцога і герцогиню Кембриджських.

Розповідаючи про народження нового британського принца, ми повинні згадати про легендарну Діані, матері Вільяма. Зовсім недавно, до речі, експерти вирішили порівняти, як вели себе зі своїми дітьми покійна Королева Сердець і нинішня герцогиня Кембриджська. Результати здивували навіть визнаних фахівців в області мови тіла!

Ще за життя принцеси Діани люди неодноразово відзначали, наскільки турботливою мамою була леді Ді. Є версія, яка говорить, що чоловіки несвідомо підбирають собі дружину, схожу на власну матір. У разі Кейт Міддлтон цей фактор спрацював на всі сто: експерти стверджують, що дружина принца Вільяма має дуже багато спільного з Діаною.

Сьюзан Костянтин, автор книги з читання мови тіла, зазначає: обидві жінки дуже практичні і постійно зосереджені на дітях. Незалежно від того, що діється навколо, Кейт не упустить своїх малюків з поля зору. Діана колись вела себе точно так само.

Леді Ді приділяла дуже багато уваги фізичному контакту з дітьми. Фахівці попросили публіку придивитися: на прогулянках принцеса Уельська часто притримувала синів рукою за спину або за плече. Цей постійний контакт, впевнені експерти, давав дітям відчуття безпеки.

Кейт, подібно Діані, завжди намагається нахилитися до дитини, опинитися з ним на одному рівні. Подібним чином батьки як би ставлять себе на один рівень з дітьми, показують, що відносяться до них як до рівних. Так колись вела себе з синами Діана, а тепер її манеру копіюють Кейт і Вільям.

У деяких речах, однак, Кембриджська герцогиня дуже не схожа на Уельську принцесу. Експерти відзначають, що Діана на публіці завжди була напружена. Та ж Сьюзан Костянтин порівнює принцесу з ведмедицею, яка постійно наглядає за своїми ведмежатами і кожну хвилину готова кинутися на їх захист.

Кейт і Вільям, з іншого боку, виховують малюків в досить невимушеному стилі. На публіці стурбованим подружжя не виглядає. Так, наприклад, коли діти подружжя грають, їх тато і мама зазвичай лише наглядають за ними здалеку. А ось Діана триматися в стороні від синів на дитячому майданчику не могла.

Навіть коли Гаррі та Вільям підросли, мати завжди супроводжувала їх на прогулянках, час від часу тримаючи когось із хлопчиків за великий палець. На думку фахівців, таким чином жінка намагалася підтримувати найміцніши зв’язок з дітьми, але намагалася, щоб це не було особливо помітно, демонструючи тим самим повагу до свободи синів.

Як бачиш, жінки королівської сім’ї —  як Діана, так і Кейт — дійсно показали себе дбайливими і ласкавими матерями. Дітям Вільяма дуже пощастило, тут не посперечаєшся!

Весь світ кілька днів гадав, як же вінценосне подружжя назве свого молодшого сина. А нам хочеться лише побажати їм щасливої ​​сім’ї довгої і радісного життя.

Твоє враження від прочитаного

Злий Злий
0
Злий
Мило Мило
0
Мило
Фігня Фігня
0
Фігня
Химерний Химерний
0
Химерний
Подобається Подобається
2
Подобається
О боже О боже
0
О боже
Круто Круто
0
Круто
Що за! Що за!
0
Що за!
Vicky

Коментар 0

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Мова тіла Кейт Міддлтон і принцеси Діани: ось як благородні матері поводяться з власними дітьми!