16 зірок серіалу «Гра престолів», які в юності виглядали зовсім по-іншому.


Серіал «Гра престолів» б’є всі рекорди популярності. Актори знаменитої саги цілком заслужено купаються в променях слави. Шанувальники впізнають їх на вулиці і просять поставити автограф. Але так було далеко не завжди…

Ми розшукали фотознімки, на яких актори «Гри престолів» виглядають зовсім не так, як зараз. Поглянь, якими вони були до зйомок в серіалі!

Одна з перших ролей Даяна Ріґг — Ема Піл у фільмі «Месники». У «Грі престолів» актриса грає Оленну Тіреллі.

Дебютом Джейсона Момоа на телебаченні стали «Рятівники Малібу», де він зіграв Джейсона Іоанна. Нинішнє покоління знає його, як Кхала Драго.

У фільмі «Нижче нікуди» Ейдан Гіллен постав гарненьким блондином. А у світі Джорджа Мартіна він уособлює Петіра Бейліша.

Гвендолін Крісті в ролі Лексі зі стрічки «Чарівники проти прибульців» і вона ж в ролі Брієнни Тарт.

Актор Пол Кей прославився на батьківщині завдяки своєму персонажу Деннісу Пеннісу, який брав жартівливі інтерв’ю у зірок для британського телебачення. Ми ж знаємо його як Тороса із Миру.

Ліна Гіді до ролі Серсеї Ланністер запам’яталася роллю юної Мері у стрічці «Земля біля води» і королеви Гвіневери у «Мерліні».

Чарльз Денс, якого ми знаємо в іпостасі Тайвіна Ланністера, перевтілювався у безліч персонажів, а найбільш контрастною роллю став Девід Карлтон з фільму «Алі Джі в парламенті».

Ієн Глен в «Горили в тумані» зіграв блондина Брендана. У «Грі Престолів» він перетворився у Джораха Мормонта.

Пітер Дінклейдж — це не тільки Тиріон Ланністер, але і Фінбар Макбрайд зі «Станційного наглядача».

У 1999 році Каріс ван Гаутен зіграла Сьюзі у фільмі «Сюзі Кью». Тепер її знають, як Мелісандру.

Конлет Гілл, який зіграв Варіса, не завжди був лисим. У 1992 році у нього була пишна шевелюра!

В юності Кіт Герінгтон (Джон Сноу) мав вигляд типового ботана.

У другому і третьому сезонах «Гри престолів» Гору Григора Клігана зіграв баскетболіст Іен Уайт. Оскільки він був занадто вузьким у плечах, на нього одягали спеціальний костюм!

Дейнеріс Таргаріен, а точніше зіграла її актриса Емілія Кларк, зовсім не блондинка. Її натуральний колір волосся можна побачити у фільмі «Атака з Тріасового періоду», де дівчина зіграла Савану.

А ось Річард Медден пофарбувався заради ролі Кірка Брендона у фільмі «Співчуття за Боя». Заради перевтілення в Робба Старка йому не довелося кардинально міняти імідж.

Ось як виглядав Крістіан Нерн, що зіграв Годора, за кілька років до серіалу.

Як бачиш, всі актори майстри своєї справи і можуть зіграти абсолютно різні ролі. Напиши в коментарях, хто здивував тебе найбільше. І не забудь показати цю добірку друзям, фанатам «Гри престолів»!

Твоє враження від прочитаного

Злий Злий
0
Злий
Мило Мило
0
Мило
Фігня Фігня
0
Фігня
Химерний Химерний
0
Химерний
Подобається Подобається
2
Подобається
О боже О боже
0
О боже
Круто Круто
1
Круто
Що за! Що за!
0
Що за!
Vicky

Коментар 0

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

16 зірок серіалу «Гра престолів», які в юності виглядали зовсім по-іншому.