Ось як виглядають і що роблять арабські дружини вдома без хіджабу.


Прийнято вважати, що у арабських жінок немає права голосу, та й взагалі вони повинні в усьому беззаперечно слухатися своїх чоловіків. Не раз доводилося бачити дівчат, які зовсім не проти одружитися з мусульманином.

Чи так це добре, бути дружиною арабського чоловіка, спробуємо сьогодні розібратися. Пропонуємо тобі кілька тверджень, які прийнято вважати правдою.

Дівчину змушують виходити заміж

В арабських країнах рішення про укладення шлюбу приймає сім’я нареченого. Але якщо дівчина навідріз не хоче виходити за того хлопця, то вона може відмовитися.

Калим – обов’язкова умова весілля

Калим в мусульманських країнах існує, але це не зобов’язує кожного нареченого викуповувати майбутню дружину. Якщо вона хороша собою, освічена, тоді чоловік може заплатити і сотні тисяч доларів за таку наречену. З цієї причини вважається, що дівчаток народжувати вигідніше.

Арабським дівчатам не можна вчитися за кордоном

Якщо арабська дівчина хоче здобути вищу освіту в Європі, то це зовсім їй не заборонено. Більш того, багато хто з тих, хто їде вчитися в європейські країни, вважають за краще залишитися там, щоб робити кар’єру. Адже якщо вона повернеться в свою рідну країну і вийде заміж, то ні про яку роботу мова йти не буде.

У кожного чоловіка-араба багато дружин

Багатоженство в арабських країнах є, але далеко не кожен чоловік може собі дозволити це. Справа в тому, що утримувати всіх дружин потрібно в однаковій мірі, не більше і не менше. Власне, з цієї причини гарем можуть дозволити собі заможні шейхи.

Вони не розлучаються

Розлучення у них теж існують. Чоловік може розлучитися, якщо йому щось не сподобалося в поведінці подружжя. А ось жінка може першою подати на розлучення в двох випадках: якщо чоловік її зрадив або він недостатньо забезпечує її.

Чоловік мусульманської віри не може одружитися на європейці

Арабська жінка не може вийти заміж за іноземця, інакше її позбавлять громадянства. А ось чоловік може одружитися на європейці. Але в разі розлучення діти залишаються з батьком в його країні.

У жінки немає права голосу

Важливі питання в родині вирішуються обопільно, право голосу є не тільки у чоловіка. Жінка теж може висловити свою точку зору, але це не скасовує покору чоловікові як главі сімейства.

Як бачимо, не все те правда про арабський уклад життя, про що говорять багато. У жінки є ряд переваг, які дозволяють їй відчувати себе гідно.

І поки ми тут говоримо про рівноправність статей, десь в ОАЕ в паранджі ходить цілком щаслива жінка, якій чужі всі ці чутки. Вона відчуває себе гармонійно, будучи хорошою дружиною і зразковою матір’ю.

Твоє враження від прочитаного

Злий Злий
2
Злий
Мило Мило
3
Мило
Фігня Фігня
3
Фігня
Химерний Химерний
3
Химерний
Подобається Подобається
8
Подобається
О боже О боже
1
О боже
Круто Круто
2
Круто
Що за! Що за!
4
Що за!
Vicky

Коментар 0

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Ось як виглядають і що роблять арабські дружини вдома без хіджабу.