Ось як виглядає мама першої леді США Меланії Трамп.


Можна довго сперечатися про скандальнц поведінку Дональда Трампа, але його дружину люблять, здається, по всьому світу. Колишня модель в свої 48 років виглядає просто чарівно, демонструє дуже гарне почуття стилю і гарні манери.

Але, як виявилося, все це — наслідок нарного виховання, яке дала її мама. Саме Амалія Кнавс прищепила Меланії почуття прекрасного і любов до стильного вбрання. Дивлячись на фотографії 72-річної жінки, ми тільки зайвий раз переконуємося в цьому!

Батьки Меланії нечасто потрапляють в об’єктив фотокамер. Раніше про них було відомо тільки те, що вони родом з Словенії, мама колись працювала швачкою в компанії, що займається пошиттям дитячого одягу, а батько був керівником автосалону.

До передвиборної кампанії ми навіть не мали уявлення про те, як вони виглядають. Вперше журналісти помітили батьків Меланії, коли ті приїхали привітати Трампа з перемогою на виборах і переїздом в Білий дім.

Амалія і Віктор Кнавс прибули на офіційну частину новосілля і весь час перебували біля дочки і президента США. Здається, вся увага преси тоді була прикута тільки до них.

Під час свого першого виходу в світ Амалія Кнавс була в елегантній сукні, а Віктор вибрав класичний діловий костюм. З огляду на те, що батькам Меланії вже за 70, вони виглядають просто супер!

Наступний раз Амалія і Віктор потрапили в об’єктиви по дорозі в імміграційну службу США. Нещодавно повідомлялося, що сімейство Кнавс отримало грін-карти. У ЗМІ відразу ж розкритикували Трампа за це.

Вся справа в тому, що чинний президент США неодноразово виступав проти права іммігрантів подавати петицію на в’їзд в країну своїх родичів. Він вважає, що це призведе до неконтрольованої «ланцюгової міграції». Дональд Трамп заявив, що право імміграції варто надавати тільки подружжю і дітям, але не батькам і більш далеким родичам.

Один з конгресменів прокоментував це так: «Майже кожна сім’я в США пов’язана з імміграційними програмами, які Трамп хоче вбити, в тому числі його власна сім’я».

Інсайдери повідомили, що найближчим часом подружжя Кнавс отримає вердикт від держслужбовців, чи зможуть вони стати повноцінними громадянами Сполучених Штатів Америки. А поки журналісти в черговий раз звернули увагу на те, як моложаво виглядають батьки Меланії.

Її мати вийшла в світ в класичному тренчі, прихопивши шкіряний бежевий шопер і надівши замшеві туфлі і сонцезахисні окуляри. Дивлячись на Амалію Кнавс, розумієш, в на кого схожа перша леді США.

У Мережі також відзначили разючу схожість батька Меланії з її чоловіком. Правду кажуть, що жінки шукають чоловіків, схожих на своїх батьків.

А ти згоден з цим твердженням? Поділися думкою в коментарях.

Твоє враження від прочитаного

Злий Злий
0
Злий
Мило Мило
0
Мило
Фігня Фігня
0
Фігня
Химерний Химерний
0
Химерний
Подобається Подобається
0
Подобається
О боже О боже
0
О боже
Круто Круто
0
Круто
Що за! Що за!
0
Що за!
Vicky

Коментар 0

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Ось як виглядає мама першої леді США Меланії Трамп.