Як виглядає дружина скандального футболіста з Хорватії Домагоя Віди.


На час проведення ЧС-2018 стадіони російських міст стали місцем паломництва тисяч уболівальників з усього світу. На подібні змагання часто підтримати спортсменів приїжджають їхні рідні та близькі, в тому числі і другі половинки.

Підтримати свого чоловіка в Росію приїхала і «Міс Хорватія-2014» Івана Гугіч. У минулому році вона офіційно стала дружиною захисника хорватської збірної Домагоя Віди. Вона намагається не пропускати матчі свого чоловіка. На стадіоні вона красується в футболці з написом «місіс Віда».

Познайомилися молоді люди ще до перемоги Івани на конкурсі краси в 2013 році. Тоді обидва прийшли в один загребский бар. Домагой, побачивши красиву дівчину, не побоявся і підійшов, щоб познайомитися. Івана оцінила хоробрість Види.

Майже відразу між молодими людьми зав’язалися стосунки. Три роки до офіційного шлюбу пара прожила в цивільному. Івана поїхала за Домагоєм до Києва, де той провів кілька сезонів за «Динамо». Тепер подружжя живе в Стамбулі. Тут Віда виступає за місцевий клуб «Бешикташ».

У вересні 2015 року Івана народила сина, якого назвали Давидом. А в червні 2017 року відбулося вінчання Гугіч і Віди в невеликому курортному містечку Умаг, який розташований на Адріатичному узбережжі Хорватії.

Івані 24 роки, за освітою вона – економіст. Івана закінчила Загребську школу економіки і управління. Але за фахом Гугіч ніколи не працювала, вважаючи, що краще займатися модельним бізнесом. Після того, як Івана завагітніла, їй довелося залишити і його.

Як сама розповідала Гугіч, після народження сина вона вирішила весь час бути тільки з ним. Правда, це не заважає їй серйозно зайнятися розкручуванням себе в Інстаграмі.

На її аккаунт підписалося вже майже 60 тисяч підписників. Особливо їхня кількість збільшилася за останній місяць. Позначилася успішна гра збірної Хорватії на світовій першості, фоловерів стало майже в два рази більше.

Neopisivo?

A post shared by ??Ivana Vida, 2️⃣4️⃣ (@ivana_vida) on

Користувачі називають Івану однією з найкрасивіших дівчат в Хорватії. Тому дівчина нерідко в соціальних мережах постить свої фотографії, які набирають багато лайків. Слід віддати належне, виглядає Івана просто приголомшливо!

А тобі подобається зовнішність дружини скандального футболіста Хорватії?

Твоє враження від прочитаного

Злий Злий
0
Злий
Мило Мило
1
Мило
Фігня Фігня
0
Фігня
Химерний Химерний
0
Химерний
Подобається Подобається
0
Подобається
О боже О боже
0
О боже
Круто Круто
0
Круто
Що за! Що за!
0
Що за!

Коментар 0

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Як виглядає дружина скандального футболіста з Хорватії Домагоя Віди.