Зірка «Кварталу 95» Олена Кравець показала 16-річну дочку: росте справжня красуня!


Багато знаменитостей воліють ховають своїх рідних від сторонніх очей. Не стала винятком і зірка «Кварталу 95» Олена Кравець. Гумористка не особливо любить говорити про особисте, тому свіже фото її дочки стало справжнім подарунком для шанувальників. Виявилося, що 16-річна дівчинка виросла копією мами.

View this post on Instagram

sun kisses🌞

A post shared by Маша Кравец👩‍🎤 (@ma_kravets) on

На своїй сторінці в  Інстаграмі дівчина часто ділиться знімками зі свого повсякденного життя і подорожей. Судячи з останніх публікацій, не так давно Маша побувала у Відні. До речі, зоряна мама ласкаво кличе доньку Мишенятком.

Маша займається танцями і іноді публікує відео з тренувань:

В одному зі своїх інтерв’ю Олена поскаржилася на те, що її дочка любить дивитися американські підліткові серіали. На думку ж актриси це «повний тупняк». Кравець усіма силами намагається донести дочки, що це безглузда витрата часу, але поки що марно.

Незважаючи на щільний графік: постійні гастролі, сотні концертів та участь в різних комедійних шоу, зіркова мамане забуваєі про свою сім’ю. Крім Марії, у Олени Кравець та її чоловіка Сергія є ще двоє дітей: в 2016 році зірка «Кварталу 95» народила двійню (хлопчика і дівчинку).

Твоє враження від прочитаного

Злий Злий
0
Злий
Мило Мило
0
Мило
Фігня Фігня
0
Фігня
Химерний Химерний
1
Химерний
Подобається Подобається
4
Подобається
О боже О боже
0
О боже
Круто Круто
3
Круто
Що за! Що за!
0
Що за!
Vicky

Коментар 0

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Зірка «Кварталу 95» Олена Кравець показала 16-річну дочку: росте справжня красуня!